купити дешеві авіаквитки

Туреччина вимагатиме негативний ПЛР тест для в’їзду вже з 30 грудня!

Для в’їзду в Туреччину буде потрібний негативний ПЛР тест!

З 28 30 грудня Туреччина вимагатиме негативний ПЛР тест від всіх, хто прибуває в країну авіатранспортом, а з 30 грудня у всіх, хто прибуває наземним і водним транспортом. Тест має бути зроблений не раніше, ніж за 72 години до перетину кордону з Туреччиною.

Рішення було прийняте урядом Туреччини ввечері 25 грудня і буде діяти до 1 березня 2021 року.

Оновлено. Вимога тесту буде діяти з 30 грудня

На сайті авіакомпанії Turkish Airlines вказано, що пасажири, які не нададуть негативний ПЛР тест перед посадкою – не будуть допущені на борт.

Оновлено. Щодо транзиту, то Turkish Airlines і Pegasus наразі надають протилежну інформацію. Turkish Airlines повідомляє, що вимога тесту не буде застосовуватися до транзитних пасажирів, якщо вони не покидатимуть транзитну зону аеропорта. З іншого боку, Pegasus на сайті написав, що тест будуть вимагати і від транзитних пасажирів.

Оновлено 27 грудня. Все ж таки тест будуть вимагати і від транзитних пасажирів, навіть якщо не виходити з транзитної зони!

Оновлено 31 грудня. Правила знову змінили – тест для транзиту не потрібен!

Нагадаємо, що за даними МОЗ України Туреччина знаходиться в червоній зоні, отже при поверненні в Україну потрібна самоізоляція 14 днів або плр-тест.

Зараз в Туреччині діє карантин вихідного дня – ресторани працюють тільки на винос, зачинені майже всі магазини, місцевим обмежено вихід на вулицю. Також посиленні обмеження будуть діяти в період новорічних свят.

Джерела: Міністр охорони здоров’я Туреччини, Associated Press, Turkish Airlines.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia