купити дешеві авіаквитки

Німеччина і надалі вимагає вакцинацію для в’їзду!

Німеччина вилучила Україну з країн ризику, з 9 січня в’їзд з тестом залишається неможливим!

Німеччина оновила перелік країн та виключила Україну зі списку країн підвищеного ризику. Відповідний документ опублікований на сайті Інституту Роберта Коха (англійською).

З посиланням на це повідомлення десятки українських ЗМІ і навіть МЗС України та посольство України повідомили, що в’їзд в Німеччину тепер можливий лише з тестом, але це не правда.

Оновлено 11 січня. Ми написали лист до Посольства, окремий пост у facebook та попросили журналіста видання “Європейська правда” зв’язатися з Посольством для виправлення помилки.

Оновлено 12 січня. Інформацію на карті МЗС виправили, Посольство написало новий пост з уточненими правилами. Як ми і повідомляли – для в’їзду потрібна вакцинація.

Основні обмеження на в’їзд в країну встановлює Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини, а не Інститут Роберта Коха.

Федеральне міністерство внутрішніх справ Німеччини не додало Україну в перелік держав, жителям яких дозволено в’їзд з туристичною метою. Оновлений перелік країн розміщений на сайті Федерального МВС Німеччини (німецькою), яке встановлює обмеження на в’їзд.

Отже в’їзд в Німеччину з туристичною метою можливий лише для вакцинованих жителів України.

Німеччина визнає вакцини, що схвалені Європейським агентством з лікарських засобів (EMA): Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Janssen. Після останньої дози має пройти 14 днів.

Зауважимо, що це не вперше поважні українські ЗМІ, а також МЗС України надає хибну або не повну інформацію про правила в’їзду. Після попередніх змін правил в Німеччину (з 10 жовтня) багато ЗМІ писали, що в’їзд можливий з тестом, а МЗС не додало інформацію про можливість зняття з карантину при наявності вакцинації. У листопаді також була хибна інформація про Бельгію у ЗМІ та від МЗС.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Правила в’їзду в Німеччину з 9 січня до 29 січня:

Для подорожі в Німеччину з України з туристичною метою потрібно надати сертифікат про вакцинацію (Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Janssen. Після останньої дози має пройти 14 днів).

Також в’їзд можливий з однією дозою вакцини та довідкою про перенесену хворобу (доказ перенесеної хвороби – це позитивний результат ПЛР-тесту, що зроблений мінімум 28 днів та максимум за 6 місяців до в”їзду).

Для невакцинованих жителів України в’їзд можливий лише для певних категорій громадян або за наявності поважної причини (urgent need for entry).

Фактично єдина відмінність з правилами, які діяли до сьогодні це те, що вакцинованим туристам з України тепер не потрібно заповнювати форму за лінком: einreiseanmeldung.de

Оновлені правила в’їзду в Німеччину з 30 січня:

З 30.01.2022 Україна входить до списку країн підвищеного ризику для Німеччини. Так, подорожуючим з України перед прибуттям до Німеччини для звільнення від карантину необхідно зареєструватися на сайті: www.einreiseanmeldung.de й мати при собі підтвердження реєстрації при в’їзді.

Детальні умови в’їзду та карантину на сайті МЗС Німеччини.

Нагадаємо, що Німеччина дозволила в’їзд вакцинованим туристам з 25 червня. З 18 липня дозволила також в’їзд з негативним тестом. З 10 жовтня в’їзд можливий лише з вакцинацією і заповненою формою.

Німеччина визнає вакцини, що схвалені Європейським агентством з лікарських засобів (EMA):

  • Pfizer
  • Moderna
  • AstraZeneca
  • Janssen

Німеччина посилює правила відвідування ресторанів

З 7 січня, на тлі поширення омікрон-варіанту коронавірусу, федеральна та земельна влада Німеччини посилила правила відвідування ресторанів, кафе та барів.

Щеплені бустерною дозою вакцини проти COVID-19 зможуть відвідувати заклади громадського харчування без обмежень. Вакциновані двома дозами та ті, хто перехворів коронавірусом, мають пред’явити негативний тест на коронавірус.

Де шукати авіаквитки в Німеччину?

Квитки можете купувати на сайті лоукостів ryanair.com та wizzair.com або на kiwi.com

Прямі лінки на пошук квитків в Німеччину:

Посилання на офіційні джерела:

Додаткова інформація на сайті МЗС України tripadvisor.mfa.gov.ua

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia