купити дешеві авіаквитки

Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ – авіаквитки у дві сторони за 310 гривень!

Київ Дніпропетровськ

Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ літаком лише за 310 гривень!

Міжнародні Авіалінії України дещо знизили ціну на рейсах Київ – Дніпропетровськ, та Дніпропетровськ – Київ. На офіційному сайті авіакомпанії МАУ ціна за квиток у дві сторони 1036 гривень. Та є спосіб, який дозволяє придбати ці квитки втричі дешевше! Квитки за такою ціною доступні з січня 2015 року.

Сьогодні за 310 гривень можна придбати квитки на рейс Київ – Дніпропетровськ – Київ навіть на свято 8 березня, на травневі свята та День Конституції.

Завдяки акційним купонам такий же квиток обійдеться лише у 16 євро (~310 гривень). Схема купівлі аналогічна тій, що дозволила нам придбати квитки на літак Харків-Одеса-Харків та Львів-Одеса-Львів за 295 гривень.

UIA-kyiv-dnipro

Компанія Bravoavia спільно з сайтом продажу купонів Groupon розпродає ваучери на авіаперельоти номіналом 50€ за ціною 16€. Ваучер доцільно використовувати на переліт у дві сторони вартістю до 50 євро. На сайті bravoavia квитки МАУ на рейси Київ – Дніпропетровськ – Київ чи Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ вартують 46 євро. Якщо переліт буде вартувати більше ніж 50 євро, то доведеться доплатити різницю, а разом з тим і суттєвий збір bravoavia, що робить використання купону не таким вигідним.

Bravoavia + Groupon + Міжнародні Авіалінії України = авіаперельоти Київ – Дніпропетровськ – Київ за 310 гривень (155 гривень в одну сторону!)

Оновлення 29 грудня.  З’явилася можливість придбати квитки на січень – лютий ще дешевше – за 139 гривень! Як це зробити читайте у публікації Дніпропетровськ-Київ-Дніпропетровськ – авіаквитки у дві сторони за 139 гривень! Квитки по 139 гривень вже розкупили.
Оновлення 3 січня:
На сайті Groupon закінчилися купони на 50 євро. Купувати ваучер на 30 євро немає змісту, адже кожен охочий може отримати схожий ваучер на 20 євро безкоштовно.

Отже, щоб придбати квиток за такою неймовірною ціною потрібно зробити наступне:

1. Перевірити чи на сайті bravoavia є квитки на потрібні вам дати за ціною менше ніж 50 євро.
2. На сайті Groupon придбати акційний ваучер вартістю 50 євро за 16 євро.
3. На сайті bravoavia при купівлі авіаквитка застосувати код, що міститься у придбаному ваучері.

Умови використання ваучера

Придбати купон можна на сайті Groupon. Ваучер дійсний на перельоти в обидві сторони або на 2 квитки в одну сторону. Використати його потрібно до 1 березня 2015 року на сайті bravoavia.ru.

Як придбати ваучер на перельоти вартістю 50 євро за 16 євро:

Перейдіть на сторінку з пропозицією bravoavia на сайті Groupon та при потребі зареєструйтеся.

групон бравоавіа

Купувати ваучер на 30 євро немає змісту, адже кожен охочий може отримати схожий ваучер на 20 євро безкоштовно.

Виберіть купон вартістю 990р та здійсніть оплату зручним для вас способом.

groupon-990-bravoavia2 groupon-990-bravoavia3

Після купівлі у вашому особистому кабінеті з’явиться купон з кодом, який можна використати на сайті bravoavia.ru.

Як придбати квиток Київ – Дніпропетровськ – Київ чи Дніпропетровськ – Київ – Дніпропетровськ:

Перейдіть на сайт bravoavia.ru та здійсніть пошук квитка у дві сторони. Рекомендуємо користуватися режимом інкогніто у браузері (Ctrl+Shift+N), оскільки сайт може відслідковувати вашу історію пошуку і збільшувати ціну чи комісію.

kyiv-dnipro-bravoavia

Якщо вартість квитка буде меншою ніж 50 євро – переходимо далі клікнувши “забронювати”.

Bravoavia5enterv

Далі вводимо код ваучера у відповідне поле.

 

2014-10-03 01_41_24-Bravoavia_ Информация о вашем заказе

Перевірте загальну вартість, яка має дорівнювати 0. Введіть необхідні дані пасажирів та натисніть кнопку підтвердження. На наступній сторінці залиште контактні дані, інформацію про оплату заповнювати не потрібно.

Після обробки інформації на пошту вам надійде електронний квиток. У призначений час приїжджайте у аеропорт з роздруківкою квитка та паспортом (достатньо внутрішнього) та реєструйтеся на свій рейс. Щоб перевірити валідність квитка можете скористатися сайтом www.checkmytrip.com, або зателефонувати у службу підтримки МАУ.

Якщо ви хочете придбати квитки для декількох людей, то можете купити відразу декілька купонів, але квитки на сайті bravoavia доведеться купувати кожному окремо.

Отже за 310 гривень можна придбати квиток на рейс Київ – Дніпропетровськ – Київ авіакомпанією Міжнародні Авіалінії України! В одну сторону виходить 155 гривень! І не кажіть після цього, що літати дорого :)

Свої запитання стосовно використання ваучерів пишіть у коментарях.

Де знайти проживання на час подорожі?

dobovo.com - широкий вибір квартир у 63 містах України.
airbnb.com - сервіс оренди квартир по всьому світу, дешевше від готелів.
hotelscombined.com - порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com

 

Якщо не хочете пропускати цікаві акції, то підписуйтеся на наші оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia