купити дешеві авіаквитки

Литва та Болгарія знімають всі ковідні обмеження на в’їзд з 1 травня!

Ще дві європейські країни скасували ковідні обмеження на в’їзд!

Вже з 1 травня дві європейські країни – Литва та Болгарія скасують ковідні обмеження, що діють при перетині кордону. Відповідні повідомлення опубліковані на урядовому сайті Литви та на сайті Міністерства охорони здоров’я Болгарії.

Нещодавно всі обмеження на в’їзд через Covid-19 зняли Чехія, Чорногорія, Швеція, Латвія, Данія та Польща.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Литва 🇱🇹

Для мандрівників, які прибувають у Литву з будь-якої країни світу більше не потрібно дотримуватись вимог повʼязаних з запобіганням захворювання від COVID-19:

  • вам більше не потрібно буде складати тест на COVID-19 перед поїздкою, навіть якщо ви не вакциновані або не одужали від COVID-19
  • вам не потрібно буде заповнювати анкету

До 30 квітня включно діють старі обмеження на вʼїзд. Мандрівники можуть перетнути кордон Литви якщо:

  • є повністю вакцинованими від COVID-19 та мають відповідний документ або сертифікат медичного закладу, що це підтверджує, англійською або іншою мовою ЄС або
  • перехворіли на COVID-19 та мають сертифікат, який це підтверджує, англійською або іншою мовою ЄС або
  • мають негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, зробленого не раніше як за 72 годин до в’їзду до Литви

Корисні лінки:

Болгарія 🇧🇬

З неділі 1 травня скасовуються протиепідемічні заходи щодо в’їзду на територію Республіки Болгарія, для громадян, які прибувають з інших країн. Про це свідчить наказ міністра охорони здоров’я – проф. Асена Сербезова.

До 1 травня громадянам, які прибувають з інших країн на територію Республіки Болгарія для перетину кордону необхідно надати один з документів: цифровий сертифікат про вакцинацію чи аналогічний документ або сертифікат про перенесення хвороби або результат негативного тесту.

Корисні лінки: