купити дешеві авіаквитки

LOT, Turkish Airlines та Pegasus продовжили скасування рейсів до кінця травня!

авіаквитки lot

Turkish Airlines, Pegasus, LOT та Emirates знову перенесли дату відновлення польотів!

У зв’язку з нестабільною ситуацією на міжнародному авіаційному ринку через розповсюдження коронавірусу, а також, як наслідок численних заборон на авіаперевезення, чотири великі авіакомпанії Emirates, Turkish Airlines, LOT та Pegasus продовжили призупинення власних рейсів.

Коротко про терміни скасування рейсів:

  • LOT – рейси скасовано до 1 червня 2020 року
  • Turkish Airlines – рейси скасовано до 28 травня 2020 року
  • Pegasus Airlines – рейси скасовано до 30 травня 2020 року
  • Emirates – рейси скасовано до 1 липня 2020 року

Читайте також: Norwegian не планує відновити рейси раніше квітня 2021 року!

Детальніше про LOT

Внаслідок нестабільної ситуації на міжнародному авіаційному ринку та численних обмежень подорожей, що пов’язані з коронавірусом, керівництво польської авіакомпанії LOT вирішило продовжити призупинення надання повітряних послуг. Усі пасажирські рейси LOT, заплановані до 31 травня 2020 року включно, були скасовані.

Нагадаємо, що польський національний перевізник призупинив усі рейси з 15 березня 2020 року.

Детальніше про Turkish Airlines

Попередні скасування рейсів:

28 квітня Turkish Airlines знову повідомили на сторінці офіційного сайту про відтермінування початку польотів до 28 травня 2020 року.

Детальніше про Pegasus Airlines

Турецька авіакомпанія Pegasus Airlines також вжила додаткові заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу. Перевізник скасував власні міжнародні рейси до 30 травня 2020 року, попередня дата відновлення польотів була 16 травня 2020 року.

Внутрішні рейси Pegasus наразі скасовано до 27 травня.

Детальніше про Emirates

З 25 березня 2020 року всі авіакомпанії ОАЕ виконуючи рішення уряду призупинили виконання регулярних рейсів для запобігання поширення Covid-19. У квітні Emirates частково відновили польоти, але лише для вивезення іноземців з країни.

Emirates планували відновити регулярні рейси у середині травня, але станом на зараз в оновленому розкладі авіакомпанії відсутні рейси до 30 червня включно. Отже, відновлення польотів планується з 1 липня 2020 року.

На початку липня авіаперевізник планує відновити понад 130 рейсів з Дубай, оновлений розклад можна переглянути на routesonline.com. Через динамічні події у зв’язку з пандемію COVID-19 початок і графіки польотів можуть бути знову змінені. Нагадаємо, що усі рейси Emirates є міжнародними.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia