купити дешеві авіаквитки

Зі Львова у Берлін за 160 гривень! (~7€)

берлін львів

Львів – Берлін автобусами за 160 гривень!

Користуючись акційними пропозиціями та порадами LowcostAvia.com.ua можна зекономити значні кошти при подорожі Європою. Вчора ви дізналися, як за за 160 гривень можна доїхати зі Львова у Прагу, а сьогодні можете почитати як за тих же 160 гривень доїхати зі Львова у Берлін!

Автобусний перевізник PolskiBus.com 21 січня розпочав продаж квитків на квітень і травень 2015 року на всі свої рейси за ціною від 1 злотого! Завдяки цим квиткам, можна дешево і комфортно доїхати з Польщі у Берлін, Братиславу, Прагу, Відень та Вільнюс. Квитки за ціною 1 злотий (+1 злотий оплата за бронювання) є лише по одному на рейс і на міжнародні напрямки їх вже розкупили, але вони ще є на польські напрямки.

При плануванні подорожі скористаємося дешевими квитками, а саме: Жешув – Вроцлав за 2 злотих, та Вроцлав – Берлін за 16 злотих.  Для інформації: прямий автобус Львів – Берлін вартує приблизно 1000 гривень.

Львів – Шегині – Медика – Перемишль – Жешув – Вроцлав – Берлін за 160 гривень.

маршрут перевізник ціна
Львів – Шегині 11 грн
Медика – Перемишль www.interbus.info.pl 2 злотих
Перемишль – Жешув www.e-podroznik.pl 11 злотих
Жешув – Вроцлав www.polskibus.com 2 злотих (1+1)
Вроцлав – Берлін www.polskibus.com 16 злотих (15+1)

Детальний опис з картою та фотографіями про те, як доїхати зі Львова у Жешув знайдете у публікації про подорож зі Львова у Варшаву. Зараз зупинимося на основних пунктах:

 1. Львів – Шегині. 11 гривень на електричці або 28 гривень автобусом (~2год).  Автобуси відправляються від головного залізничного вокзалу (АС-8), електрички їздять з приміського тричі на день railway.lviv.ua 12, 3. Від кінцевої зупинки “Держ.кордон” до пішого переходу 2км, десь 20 хв пішки.
 2. Шегині – Медика. Піший перехід кордону. (~1-4год.)
 3. Медика – Перемишль. 2-3 злотих. Від базарчику їздять автобуси до вокзалу Перемишля.
 4. Перемишль – Жешув. 10-20 злотих. (~2год) На вокзалі купуємо квиток на поїзд до Жешува або шукаємо відповідний автобус. Придбати квитки та уточнити розклад можна на www.e-podroznik.pl.
 5. Жешув – Вроцлав. Скористаємося пропозицією polskibus.com та придбаємо квитки на цей рейс по одному злотому! Такі квитки швидко розкуповують, але зараз купити квиток за 1 злотий (+1 злотий – оплата за резервацію) на квітень-травень цілком реально.
  Уважно плануйте час, адже дорога зі Львова до Жешува за маршрутом описаним вище займе від 5 до 8 годин.

  2015-01-22 03_43_54-Wyniki wyszukiwania przejazdu _ PolskiBus.com

  Жешув – Вроцлав від 1 злотого

 6. Вроцлав – Берлін. На тому ж сайті автобусного перевізника polskibus.com купуємо квитки Вроцлав – Берлін. Зараз ще можна їх знайти за 15 злотих.
  2015-01-22 03_44_42-Wyniki wyszukiwania przejazdu _ PolskiBus.com

  Вроцлав – Берлін за 15 злотих

Зупинки автобусів на кордоні, у Перемишлі та у Жешуві, відмічені на Google карті.

У підсумку, вся поїздка зі Львова у Берлін (в одну сторону) обійдеться в 11 гривень і 31 злотий, а це приблизно 160 гривень!

Якщо у вас немає бажання їхати з багатьма пересадками, то частину маршруту ви можете подолати скориставшись прямими автобусними рейсами Львів – Перемишль чи Львів – Жешув.

Де знайти проживання на час подорожі?

У Берліні, користуючись кодами на знижку airbnb.com можна жити взагалі безкоштовно! Також можете зареєструватися за лінком і отримати 25$ на подорож, які застосуються автоматично на бронювання дорожче 75$.

Якщо плануєте залишитися не декілька днів у Вроцлаві, то скористайтеся акцією від мережі готелів Ibis Budget завдяки який номер у готелі у Польщі вартує від 9 євро на двох!