купити дешеві авіаквитки

Львів – Прага автобусами за 160 гривень (~7 євро)!

львів прага

Прага зі Львова автобусами за 160 гривень!

Подорожувати Європою насправді не так вже й дорого, а якщо слідкувати за акційними пропозиціями на LowcostAvia.com.ua, то пересуватися по Польщі і ще декількох європейських країнах можна дешевше, ніж по Україні.

Найшвидший варіант як доїхати до Праги

Найпростіший варіант – це купити квиток на прямий автобус у касі Львівського автовокзалу, або на busfor.ua. Ціна від 750 гривень в один бік.

Найдешевший варіант як доїхати до Праги

21 січня найбільший польський автобусний перевізник PolskiBus.com відкрив продаж квитків на квітень і травень 2015 року на всі свої напрямки за ціною від 1 злотого! Завдяки цим квиткам, можна бюджетно доїхати з Польщі у Берлін, Братиславу, Прагу, Відень та Вільнюс. Квитки за ціною 1 злотий є лише по одному на рейс і на міжнародні напрямки їх вже розкупили, але вони ще є на польські напрямки.

Наприклад, доїхати з Жешува у Вроцлав можна за 2 злотих, а з Вроцлава у Прагу за 16 злотих. Цими дешевими квитками ми і скористаємося при плануванні подорожі.

Оновлено. Дешеві квитки розкупили, слідкуйте за акціями на сайті lowcostavia.com.ua, щоб не пропускати розпродажі PolskiBus від 1 злотого.

Читайте також: Як доїхати зі Львова у Берлін за 7€!

Львів – Шегині – Медика – Перемишль – Жешув – Вроцлав – Прага за 160 гривень.

маршрут перевізник ціна
Львів – Шегині 11 грн
Медика – Перемишль www.interbus.info.pl 2 злотих
Перемишль – Жешув www.e-podroznik.pl 11 злотих
Жешув – Вроцлав www.polskibus.com 2 злотих (1+1)
Вроцлав – Прага www.polskibus.com 16 злотих (15+1)

Більш детальний опис з картою та фотографіями про те, як дістатися Жешува зі Львова знайдете у публікації про подорож зі Львова у Варшаву. Зараз зупинимося на основних пунктах:

  1. Львів – Шегині. 28 гривень автобусом, або 11 гривень на електричці.  Автобуси відправляються від головного залізничного вокзалу (АС-8), електрички їздять з приміського тричі на день railway.lviv.ua 12, 3. Від кінцевої зупинки “Держ.кордон” до пішого переходу 2км, десь 20 хв пішки.
  2. Шегині – Медика. Пішки переходимо кордон. (~1-4год.)
  3. Медика – Перемишль. 2-3 злотих. Від базарчику їздять автобуси до вокзалу Перемишля.
  4. Перемишль – Жешув. 10-20 злотих. (~2год) На вокзалі купуємо квиток на поїзд до Жешува або шукаємо відповідний автобус. Придбати квитки та уточнити розклад можна на www.e-podroznik.pl.
  5. Жешув – Вроцлав. Скористаємося пропозицією polskibus.com та придбаємо квитки на цей рейс по одному злотому! Такі квитки швидко розкуповують, але зараз купити квиток за 1 злотий (+1 злотий – оплата за резервацію) на квітень-травень цілком реально.
    2015-01-21 16_14_15-Wyniki wyszukiwania przejazdu _ PolskiBus.com
  6. Вроцлав – Прага. У того ж автобусного перевізника polskibus.com купуємо квитки Вроцлав – Прага. 21 січня вранці ще були квитки навіть за 1 злотий, зараз ще можна знайти за 15 злотих у квітні та травні.
    2015-01-21 16_11_46-Wyniki wyszukiwania przejazdu _ PolskiBus.com

Зупинки автобусів на кордоні, у Перемишлі та у Жешуві, відмічені на Google карті.

Отже у підсумку, вся поїздка зі Львова у Прагу (в одну сторону) обійшлася в 11 гривень і 31 злотий, а це приблизно 160 гривень!

Якщо у вас немає бажання їхати з багатьма пересадками, то частину маршруту ви можете подолати скориставшись прямими автобусними рейсами Львів – Перемишль чи Львів – Жешув.

Де знайти проживання на час подорожі?

Для пошуку житла скористайтеся hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com.

Де орендувати авто для подорожі?

Скористайтеся Rentalcars.com - сайтом з бронювання авто по всьому світу
У Празі, користуючись кодами на знижку airbnb.com можна винаймати житло за 0 євро!

Якщо не хочете пропускати цікаві акції, то підписуйтеся на наші оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia