купити дешеві авіаквитки

PolskiBus – квитки по Європі від 1 злотого на квітень і травень!

польський бус квитки polskibus

Polskibus – квитки по Європі від 1 злотого на квітень і травень!

PolskiBus.com – найбільший автобусний перевізник у Польщі розпочав продаж квитків від 1 злотого на квітень і травень 2015 року. Квитки можна придбати на офіційному сайті перевізника PolskiBus.com.

PolskiBus oбслуговує 19 трас, що об’єднують 22 міста всередині країни. За межі Польщі є рейси у Берлін, Братиславу, Прагу, Відень та Вільнюс. Зараз ще є квитки на міжнародні напрямки  за ціною від 1 злотого! (+1 злотий оплати за резервування)

За 1 злотий є лише по одному квитку на рейс, далі ціна зростає. Дешеві квитки на міжнародні напрямки розбирають блискавично, а по Польщі ще є вдосталь квитків за 1 злотий.

Krakow – Berlin за 1 злотий:

2015-01-21 09_10_11-Wyniki wyszukiwania przejazdu _ PolskiBus.com

 Warsawa – Prague за 1 злотий:

2015-01-21 09_23_11-Wyniki wyszukiwania przejazdu _ PolskiBus.com

Завдяки цій акції можна менше ніж за 100 гривень доїхати до Варшави, Вроцлава, Кракова та інших польських міст. А до Праги чи Берліна лише за 160 гривень.

Схема сполучень PolskiBus:

польський бус карта

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • SaimonWorld

  Дякую! Придбали квиток по Польщі за 1 злотий (+1 злотий за бронювання)!

 • Irysja Fresita

  придбала квиток до кракова і вроцлава за 1 злотий) дуже вигідно) дякую за чудову і цінну інформацію!)

 • Андрей Че

  Жешув – Вроцлав – Щецин – Берлин
  6 плн ;))))))))

 • Tboy

  Хто підскаже, коли я хочу заплатити за трьох людей, то мене питає тільки моє прізвище, а як ввести інші? чи всім окремо купувати? дякую.

  • Квитки не є іменними, вам достатньо ввести дані людини що купує квиток (тобто ваші). При посадці будуть перевіряти не прізвище, а номер квитка.

 • Оленка

  слухайте, зараз заплачу з такими цінами..)) в мене питання – вони ше шось таке робити будуть на липень-серпень? )

  • Точно будуть робити! Як тільки з’явиться розклад на червень, то всі перші квитки будуть по одному злотому. Через деякий час аналогічно на липень і серпень.

 • Христя

  Існують знижки для студентів Польщі?

 • Tetyana Marcus

  Їхали зі Львова на Познань, автобус у жахливому стані, без ТУАЛЕТУ, РОЗЕТОК, на підлозі куча піску, автобус не відповідає заявленому на сайті, мало того о 15.20 прислали по електронці лист, що рейс переноситься з 20.00 на 18.20,тобто за три години до виїзду, при тому що ми були у дорозі і можливості прочитати пошту не було, так як не було зв язку, чисто випадково зайшли на форум де люди жалілися, що часто міняють рейси….і прийшлось брати додатково таксі (нам ніхто його не компенсував), щоб наздоганяти автобус, дівчина по телефону, ще й гримала на нас, що мол читайте пошту!!! Більше ніколи і нікому не буду радити Вашу компанію, бо ви брехлива компанія з жахливим відношення до своїх кліентів, на всіх форумах буду писати свої відгуки, всім знайомим розповім про жахливий стан автобусу, хамство, і невиконані обіцянки!!! Мало того на автобусі, навіть нема таблички, що автобус прямує до Познані, автобус сірий (не червоний. як на сайті), тобто людина якимось дивом повинна здогадатися, що це її автобус і що він прямує до Познані…