купити дешеві авіаквитки

Португалія змінила умови: в’їзд тільки для вакцинованих з обов’язковим негативним тестом!

Португалія вимагатиме негативний тест від вакцинованих!

Уряд Португалії змінив правила в’їзду в країну з 1 грудня. За новими правилами в’їзд буде дозволено вакцинованим за умови наявності негативного тесту, – повідомляє МЗС України.

Згідно з Pішенням Ради Міністрів Португальської Республіки 11888-C/2021 від 30.11.2021 Україна відноситься до країн, щодо яких Португалією застосовуються обмеження відповідно до рекомендацій ЄС у зв’язку із епідеміологічною ситуацією. Відповідно, для здійснення “неважливих” (в тому числі туристичних) подорожей до Португалії з 1 грудня 2021 р. до 9 січня 2022 р. від громадян України вимагатиметься наявність цифрового ковід-сертифікату про повний курс щеплення.

Додатково Постановою Ради Міністрів Португалії 157/2021 визначено, що з 1 грудня 2021 р. до 9 січня 2022 р. в’їзд будь-яким транспортом (при прибутті авіа-, наземним та морським транспортом)  дозволений громадянам будь-якої країни лише за умови пред’явлення довідки про негативний результат тесту на коронавірус.

Отже, в’їзд громадянам України будь-яким транспортом (при прибутті авіа-, наземним та морським транспортом) на континентальну територію Португалію дозволений за умови пред’явлення двох ковід-документів:

  • довідки про негативний результат тесту на КОВІД (приймаються результати ПЛР тесту, зробленого в період не більше ніж за 72 години до подання документа, або швидкий лабораторний тест на антиген, зроблений в період не більше ніж за 48 годин до подання документа) ТА
  • європейського КОВІД сертифікату (в паперовому або в електронному варіанті) АБО українського цифрового сертифікату про повний курс щеплення вакциною Janssen (COVID-19 Vaccine Janssen) або AstraZeneca (Vaxzevria) або Moderna (Spikevax) або Pfizer-BioNTech (Comirnaty) (український сертифікат повинен бути згенерований в додатку “ДІЯ”, з QR кодом, може подаватись в паперовому або в електронному варіанті, за умови, що пройшло більше 14 днів після останньої дози щеплення).

Всі пасажири, які прибувають на територію континентальної Португалії, повинні заповнити форму на portugalcleanandsafe.pt/en/passenger-locator-card (форму необхідно заповнити після здійснення  “check-in” на рейс, на якому подорожуючі прибувають в Португалію, та до посадки в літак).

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Для прибуття на Мадейру вимагається подання довідки про негативний результат тесту на КОВІД (приймаються результати ПЛР тесту, зробленого в період не більше ніж за 72 години до подання документа, або швидкий лабораторний тест на антиген, зроблений в період не більше ніж за 48 годин до подання документа) АБО європейського КОВІД сертифікату (в паперовому або в електронному варіанті) АБО українського цифрового сертифікату про повний курс щеплення вакциною Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson/Janssen, Sinovac/Instituto Buntantan,Sinopharm (VeroCell) (український сертифікат повинен бути згенерований в додатку “ДІЯ”, з QR кодом, може подаватись в паперовому або в електронному варіанті, за умови, що пройшло більше 14 днів після останньої дози щеплення). Після прибуття необхідно пройти повторне тестування (безкоштовно) або залишатись на самоізоляції протягом 10 днів за місцем запланованого проживання. Зазначене не стосується дітей до 12 років. Всі пасажири повинні заповнити форму на madeirasafe.com

Для прибуття на Азорські острови вимагається подання довідки про негативний результат тесту на КОВІД (приймаються результати ПЛР тесту, зробленого в період не більше ніж за 72 години до подання документа, або швидкий лабораторний тест на антиген, зроблений в період не більше ніж за 48 годин до подання документа) АБО європейського КОВІД сертифікату (в паперовому або в електронному варіанті) АБО українського цифрового сертифікату про повний курс щеплення вакциною Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Johnson & Johnson/Janssen (український сертифікат повинен бути згенерований в додатку “ДІЯ”, з QR кодом, може подаватись в паперовому або в електронному варіанті, за умови, що пройшло більше 14 днів після останньої дози щеплення). Після прибуття може потребуватись повторне тестування (безкоштовно, очікувати на результати необхідно 12-24 год. у визначеному компетентними органами місці). Зазначене не стосується дітей до 12 років. Всі пасажири повинні заповнити форму на visitazores.com

Детальні правила та правила в’їзду на Азори та Мадейру на сайті visitportugal.com.

Подорожуючі, які намагатимуться в’їхати в Португалію без довідки, будуть оштрафовані на суму від 300 до 800 євро. Подорожуючі, які намагатимуться в’їхати в Португалії з фальшивими документами, будуть оштрафовані та ізольовані в спеціально відведених приміщеннях до з’ясування ситуації. Після прибуття на континентальну частину Португалії може вимагатись проведення повторного тесту на ковід, якщо у подорожуючого є ознаки захворювання (зокрема, в аеропортах Португалії буде проводитись вимірювання температури тіла). Відновлено роботу пунктів контролю на наземному кордоні з Іспанією.

Подорожуючі, які прибувають з ПАР, Ботсвана, Лесото, Намібія, Есватіні, Зімбабве, Мозамбік, або перебували на території цих країн будь-який час в період 14 днів до прибуття до Португалії, зобов’язані залишатись на самоізоляції протягом 14 днів після прибуття в Португалію (за місцем свого проживання).

Рада Європейського Союзу 9 листопада вилучила Україну з переліку країн, жителям яких рекомендовано дозволити в’їзд.

Як ми і передбачали ще в кінці жовтня – більшість країн Європи не заборонили в’їзд вакцинованим з України після вилучення зі списку Ради ЄС.

Можете також ознайомитися з прогнозом від 11 листопада – “Які країни і коли змінять умови в’їзду після виключення України з рекомендаційного списку Ради ЄС?”

Де шукати авіаквитки в Португалію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua на kiwi.com або на сайтах авіакомпаній.

Прямі лінки на пошук квитків в Португалію:

Посилання на офіційні джерела

Додатково – правила на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia