купити дешеві авіаквитки

Фінляндія дозволятиме в’їзд лише для вакцинованих з України!

Фінляндія не дозволятиме в’їзд без вакцинації з України!

Урядом Фінляндії ухвалено рішення про відновлення обмежень на здійснення необов’язкових поїздок (туристичних) громадянами, які прибувають з України, – повідомляє МЗС України.

З 29.11.2021 року здійснення необов’язкових поїздок (з туристичною метою) до Фінляндської Республіки буде дозволено виключно громадянам, які прибувають з підтвердженням повного циклу вакцинації проти COVID-19 та за умови, що з дати отримання другої дози вакцини пройшло 7 днів.

При цьому, якщо подорожуючий надасть підтвердження отримання однієї дози вакцини та сертифікат про одужання від Covid-19 (термін дії сертифікату 180 діб від дати забору біологічного матеріалу методом ПЛР або антигентестування, який дав позитивний результат на COVID-19),  в`їзд до країни також буде дозволений.

Громадяни, які мають підтвердження повного циклу вакцинації проти COVID-19 або сертифікат про отримання однієї дози вакцини + сертифікат про одужання від COVID-19, можуть подорожувати до Фінляндії разом із своїми  неповнолітніми дітьми.

Фінською стороною визнаються наступні вакцини:

 • Comirnaty (Pfizer-BionTech)
 • Spikevax ( Moderna)
 • Vaxzevria (AstraZeneca)
 • Janssen (Johnson&Johnson)
 • BIBP/Sinopharm
 • COVISHIELD
 • CoronaVac
 • COVAXIN®

Нагадаємо, що Фінляндія дозволила в’їзд вакцинованим українцям з 26 липня, в серпні дозволила в’їзд також з негативним тестом, у вересні дозволяла лише вакцинованим, у листопаді на певний час знову дозволяла з тестом і тепер в’їзд без важливих причин дозволено знову лише вакцинованим.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Сертифікат, що підтверджує повну вакцинацію, має бути перекладений англійською мовою та містити наступну інформацію про особу:

 • ім’я та дата народження особи, яка отримала повний курс вакцинації;
 • інформація про отриману вакцину;
 • дати отримання першої дози та другої дози вакцин (УВАГА! з дати отримання другої дози вакцини проти COVID-19 має пройти мінімум 7 днів);
 • інформація про місце отримання вакцини;
 • підпис лікаря та печатка медичного закладу, де була проведена вакцинація.

Фінською стороною визнаються як цифровий Сovid-сертифікат ЄС (EU Digital COVID Certificate), згенерований через додаток «ДІЯ», так і паперова версія Сovid-сертифікату, перекладена англійською або фінською мовами.

Відповідні інструкції щодо змісту та формату сертифікату вакцинації опубліковані на вебсторінці Інституту охорони здоров’я Фінляндії та на вебсторінці Прикордонної служби Фінляндії.

Перетин кордону Фінляндії громадянами України на підставі негативного ПЛР-тесту та підтвердження про те, що особа перехворіла на COVID-19 буде дозволено ВИКЛЮЧНО за наявності поважної підстави для поїздки.

Перелік поважних підстав для здійснення поїздки, за умови яких дозволяється перетин державного кордону, опублікований на вебсторінці Прикордонної служби Фінляндії (див. Restriction category 3.2)

При цьому, обов’язковим є проходження подвійного тестування на Сovid-19. Проходження двох ПЛР-тестів після приїзду до Фінляндії є безкоштовним для усіх подорожуючих. Запис на проходження ПЛР-тесту можливий через сайт finentry.fi/en


Рада Європейського Союзу 9 листопада вилучила Україну з переліку країн, жителям яких рекомендовано дозволити в’їзд.

Як ми і передбачали ще в кінці жовтня – більшість країн Європи не заборонили в’їзд вакцинованим з України після вилучення зі списку Ради ЄС.

Можете також ознайомитися з прогнозом від 11 листопада – “Які країни і коли змінять умови в’їзду після виключення України з рекомендаційного списку Ради ЄС?”

Де купити авіаквитки в Фінляндію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua або на kiwi.com.

Лінки для пошуку та бронювання квитків на рейси у Фінляндію:

Посилання на офіційні джерела:

Додатково – правила на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia