купити дешеві авіаквитки

Фінляндія внесла зміни в умови в’їзду для українців!

У Фінляндію українцям тепер можна лише з сертифікатом!

Уряд Фінляндії 2 вересня 2021 року ухвалив рішення про відновлення обмежень на здійснення необов’язкових поїздок (туристичних) громадянами, які прибувають з України.

Необов’язкові поїздки (з туристичною метою) до Фінляндської Республіки буде дозволено виключно громадянам, які прибувають з підтвердженням повного курсу вакцинації проти COVID-19 та за умови, що з дати отримання другої дози вакцини пройшло 14 днів. Дана умова набрала чинності 9 вересня 2021 року.

Починаючи з 6 вересня Фінляндія скасувала можливість в’їзду в країну лише з ПЛР-тестом (є певні виключення), для громадян які відвідують країну з туристичною метою.

Умови в’їзду для вакцинованих українців

Усі особи, які прибувають з будь-яких третіх країн (у т.ч. з України) та які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, звільняються від обов’язкового тестування та проходження карантину за умови, що від дати отримання другої дози вакцини covid-19 пройшло 14 днів. Фінляндією визнаються наступні вакцини:

  • Comirnaty (Pfizer-BionTech)
  • Spikevax (Moderna)
  • Vaxzevria (AstraZeneca)
  • Janssen (Johnson&Johnson)
  • BIBP/Sinopharm
  • Covieshield
  • CoronaVac

Нагадаємо, що Фінляндія дозволила в’їзд вакцинованим українцям з 26 липня, в серпні дозволила в’їзд також з негативним тестом, а тепер в’їзд без важливих причин дозволено знову лише вакцинованим.

Умови в’їзду для невакцинованих українців

Перетин кордону Фінляндії громадянами України на підставі негативного ПЛР-тесту та підтвердження про те, що особа перехворіла на COVID-19 буде дозволено виключно за наявності поважної підстави для поїздки. Перелік поважних підстав для здійснення поїздки, за умови яких дозволяється перетин державного кордону, опублікований на вебсторінці Прикордонної служби Фінляндії (див. Restriction category 3.2)

Відповідні інструкції щодо змісту та формату сертифікату вакцинації та сертифікату негативного ПЛР-тесту опубліковані на вебсторінці Інституту охорони здоров’я Фінляндії. Усі сертифікати мають бути перекладені англійською мовою.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Де купити авіаквитки в Фінляндію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua або на kiwi.com.

Лінки для пошуку та бронювання квитків на рейси у Фінляндію:

Посилання на офіційні джерела:

Додатково – правила на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia