купити дешеві авіаквитки

Фінляндія спростила в’їзд для українців!

У Фінляндію українцям тепер можна з тестом або сертифікатом!

Уряд Фінляндії додав Україну у перелік безпечних країн для яких застосовується спрощені умови в’їзду.

Тепер в’їзд у Фінляндію можливий не лише з сертифікатом вакцинації, а й з негативним ПЛР-тестом.

Умови в’їзду для вакцинованих українців

Усі особи, які прибувають з будь-яких третіх країн (у т.ч. з України) та які пройшли повний курс вакцинації проти COVID-19, звільняються від обов’язкового тестування та проходження карантину за умови, що від дати отримання другої дози вакцини covid-19 пройшло 14 днів. Фінляндією визнаються наступні вакцини:

  • Comirnaty (Pfizer-BionTech)
  • COVID-19 Vaccine Spikevax (попередня назва Moderna)
  • Vaxzevria (попередня назва COVID-19 Vaccine AstraZeneca)
  • COVID-19 Vaccine Janssen (Johnson&Johnson)
  • BIBP/Sinopharm
  • COVISHIELD
  • CoronaVac

Нагадаємо, що Фінляндія дозволила в’їзд вакцинованих українцям з 26 липня.

Умови в’їзду для невакцинованих українців

Перетин кордону Фінляндії громадянами України на підставі негативного ПЛР-тесту та підтвердження про те, що особа перехворіла на COVID-19 буде дозволено ВИКЛЮЧНО за наявності поважної підстави для поїздки. Перелік поважних підстав для здійснення поїздки, за умови яких дозволяється перетин державного кордону, опублікований на вебсторінці Прикордонної служби Фінляндії (див. Restriction category 3.2)

Громадяни України, що не мають підтвердження повного курсу вакцинації під час перетину державного кордону Фінляндії, мають надати один із таких документів:

  • Сертифікат, що підтверджує отримання першої дози вакцини, що визнається Фінляндією. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.
  • Сертифікат, що підтверджує негативний результат ПЛР-тесту, зроблений в Україні не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.
  • Без наявності зазначених вище документів або за наявності підтвердження про те, що особа перехворіла на Covid-19, громадяни України будуть направлені на проходження ПЛР-тесту на прикордонному пункті контролі. При цьому обов’язковим є проходження ПЛР-тесту через 72 годин після прибуття до Фінляндії.

Проходження двох ПЛР-тестів після приїзду до Фінляндії є безкоштовним для усіх подорожуючих. Запис на проходження ПЛР-тесту можливий через сайт finentry.fi.

Відповідні інструкції щодо змісту та формату сертифікату вакцинації та сертифікату негативного ПЛР-тесту опубліковані на вебсторінці Інституту охорони здоров’я Фінляндії. Усі сертифікати мають бути перекладені англійською мовою.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

15 липня Рада ЄС внесла Україну до переліку країн яким рекомендовано поступово відкрити в’їзд до країн ЄС. Рішення має рекомендаційний характер і кожна країна ЄС може прислухатися до рекомендацій а може й залишити чинні обмеження.

Де купити авіаквитки в Фінляндію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua або на kiwi.com.

Лінки для пошуку та бронювання квитків на рейси у Фінляндію:

Уважно перевіряйте правила транзиту чи пересадок. Через закриті країни пересадки лоукостами неможливі або ускладнені, як, наприклад з Польщею.

Посилання на офіційні джерела:

Додатково – правила на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia