купити дешеві авіаквитки

Все про пересадки літаком через Польщу! Чи дозволяється транзит для українців?

Польща дозволила авіатранзит до 24 годин, але авіакомпанія може не посадити вас на рейс.

Нещодавно на польському сайті прикордонної служби strazgraniczna.pl оновилися правила в’їзду на територію Польщі.

В’їзд з туристичною метою залишається під забороною, але у список виключень для в’їзду додали можливість транзиту (пересадки) через Польщу літаком(див. пункт 23.) (українською, англ.)

З офіційних документів випливає, що українцям дозволений транзит літаком через Польщу до 24 годин (з біометричним закордонним паспортом). Важливо! Незважаючи на офіційні правила, можлива ситуація, що авіакомпанія відмовить вам у посадці на рейс з України в Польщу.

Оновлено 9 вересня. Польща дозволила в’їзд українцям з туристичною метою!

Оновлено 15 грудня. Для в’їзду в Польщу з-за меж країн шенгенської зони та для пересадки в Польщі до 24 годин потрібен негативний тест (ПЛР або антиген)

У цій статті спробуємо розібратися з усіма правилами, надамо лінки на офіційні джерела, порозмірковуємо чи варто пробувати летіти у мандрівку через Польщу та як збільшити шанси на успішну поїздку, якщо наважилися летіти.

Якщо у вас нещодавно був вдалий чи невдалий досвід подорожі з пересадкою через Польщу, напишіть про це в коментарях до статті (або в коментарях у facebook чи telegram), будемо збирати інформацію. Зауважте, що найбільше цікаво про досвід перетину кордону з біометричним паспортом без інших документів, які і так надають право перетину кордону з Польщею.

Оновлено. У коментарях читачі пишуть про успішний досвід посадки на борт лоукостів для пересадки в Польщі при вильоті зі Львова. Також є повідомлення про вдалий транзит через Польщу з вильотом з Борисполя (Ryanair). А от при вильоті з аеропорту Київ-Жуляни (WizzAir) читачі пишуть про відмови в допуску на рейс. Це спостереження на основі лише декількох коментарів, тому немає жодної гарантії, що у вашому випадку все пройде успішно чи навпаки. Авіакомпанія LOT в більшості випадків пускає без проблем. Кілька відгуків додано в кінець статті. (Оновлено 7 вересня)

Примітка. Тут і далі у тексті будемо вживати “транзит/пересадка” у значенні можливості перетину польського кордону літаком і подальшого вильоту з Польщі незалежно від того, чи це транзит регулярними авіакомпаніями чи переліт з пересадкою лоукостами.

Зміст

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Які умови транзиту чи пересадки через Польщу літаком?

На офіційному сайті польської прикордонної служби strazgraniczna.pl у розділі Szczególne zasady wjazdu i pobytu na terytorium RP у список виключень для в’їзду в Польщу додали можливість подорожі з пересадкою літаком (авіатранзиту).

Obecnie granicę zewnętrzna na kierunku wjazdowym do Polski mogą przekraczać tylko określone kategorie podróżnych:

23. cudzoziemcy, którzy po przylocie przebywają na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej nie dłużej niż 24 godziny i posiadają bilet lotniczy potwierdzający wylot z terytorium Rzeczypospolitej Polskiej w okresie 24 godzin, licząc od momentu przylotu na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Аналогічна інформація є на тому ж сайті українською мовою у розділі Правила в’їзду на територію Польщі

Наразі зовнішній кордон у напрямку в’їзду до Польщі можуть перетинати лише особи певних категорій мандрівників, а саме:

23. іноземці, котрі після прильоту до Республіки Польща перебувають на її території не довше, ніж 24 годин, та мають квиток на літак, який підтверджує виліт з цієї території протягом 24 години, починаючи від моменту прильоту на територію Республіки Польща.

Отже, на польському сайті прикордонної служби вказано, що ви маєте право в’їзду в Польщу для подальшої пересадки за умови прибуття літаком. Для підтвердження транзиту/пересадки вам потрібно надати квиток з вильотом з Польщі, що засвідчить що ви покинете країну не пізніше, ніж через 24 години після прибуття.

Чи діє транзит/пересадка через Польщу тільки на рейси з ЄС чи і на рейси з України?

Транзит через Польщу можливий як при прибутті в Польщу з країн ЄС, так і для перетину зовнішніх кордонів ЄС, у нашому випадку з України в Польщу. Відповідне виключення розміщене на сторінці про перетин зовнішніх кордонів – Koronawirus – wjazd do Polski, granica zewnętrznaпункт 4.

Чи потрібен карантин при перельоті транзитом через Польщу літаком?

Карантин при авіатранзиті через Польщу не потрібен. Пасажири які здійснюють транзит/пересадку до 24 годин звільнені від карантину, про що вказано у відповідному розділі на сайті польської прикордонної служби Kwarantanna po przekroczeniu granicy, а також на сайті посольства.

Uwaga! Z obowiązku odbycia kwarantanny są zwolnione osoby podróżujące samolotem z krajów spoza strefy Schengen, które po przylocie do Polski przebywają na terytorium naszego kraju nie dłużej niż 24 h i posiadają bilet lotniczy potwierdzający wylot w okresie 24 h, licząc od momentu przylotu na terytorium Polski.

Про звільнення від карантину при транзиті літаком через Польщу з країн ЄС вказано на урядовому сайті Польщі в розділі з умовами в’їзду в Польщу з країн шенгену.

Які документи потрібні українцям для транзиту через Польщу літаком?

  1. Як ми зазначали вище, для підтвердження пересадки вам потрібно надати квиток з вильотом з Польщі, що засвідчить що ви покинете країну не пізніше, ніж через 24 години після прибуття.
  2. Також вам потрібен документ, що надає право перетину кордону. Це є звичайний біометричний закордонний паспорт, що надає право в’їзду за безвізовим режимом.
  3. У вас мають бути документи, що дозволяють в’їзд у вашу країну призначення (у яку ви летите далі з Польщі).
  4. Від 17 липня 2021 року всі пасажири, що прилітають до Республіки Польща, повинні перед вильотом заповнити карту місцезнаходження мандрівника (eKLP) в електронному вигляді. Формуляр знаходиться за посиланням.

Оновлено 15 грудня. Для в’їзду в Польщу з-за меж країн шенгенської зони та для пересадки в Польщі до 24 годин потрібен негативний тест (ПЛР або антиген)

Також у Польщі у вас можуть попросити показати зворотні квитки, надати підтвердження бронювання житла, показати наявність коштів для подорожі і чинний поліс страхування.

Чи дозволяється транзит/пересадка лоукостами?

На польських сайтах немає окремих умов щодо перетину кордону при перельоті лоукостами чи регулярними авіакомпаніями. Є тільки вимога прибуття і вильоту з Польщі літаком.

Детальніше про пересадки лоукостами і трансфер/транзит регулярними авіакомпаніями

Розглянемо приклади на основі двох варіантів пересадок, які найчастіше трапляються при подорожах з України в Європу. Зауважте, що Польща на даний час дозволяє будь-який з розглянутих нижче видів пересадок, питання залишається в авіакомпанії – чи пустить на рейс.

Країна за межами ЄС – ЄС – країна за межами ЄС (наприклад Україна – Польща – Чорногорія)

Регулярні авіакомпанії (LOT, Lufthansa, МАУ, Turkish та інші)

При такому перельоті регулярними авіакомпаніями ви можете летіти без потреби перетинати кордон ЄС. Такий транзит дозволений майже у всіх країнах, за умови, що ви летите регулярною авіакомпанією і маєте єдиний квиток. У випадку Польщі такий переліт дозволяє здійснити авіакомпанія LOT з пересадкою у Варшаві (аеропорт Шопена).

Переліт лоукост-авіакомпаніями (Ryanair, Wizz Air)

Лоукостами у 99% випадків фактично неможливо здійснити пересадку без перетину кордону. Переважна більшість аеропортів, куди літають лоукости – не мають транзитної зони (у Польщі таку зону має аеропорт Варшава-Шопен). Для пересадки на будь-який інший рейс вам доведеться перетнути кордон (і мати для цього відповідні документи), навіть якщо ви не збираєтеся покидати аеропорт.

Окрім того, навіть якщо ви на 100% впевнені, що летите в аеропорт з транзитною зоною, то переконайтеся, що ви зможете в неї потрапити (в деяких аеропортах лоукости прилітають в інший термінал, що не має сполучення з транзитною зоною)

Відповідно до чинних правил Польщі ви маєте право перетнути кордон літаком, отже і скористатися такою пересадкою, питання лише чи пустить авіакомпанія.

Країна за межами ЄС – ЄС – країна ЄС (наприклад Україна – Польща – Іспанія)

Регулярні та лоукост авіакомпанії

Незалежно від того, якою авіакомпанією ви летите, при перельоті через Польщу у іншу країну ЄС ви не зможете скористатися транзитною зоною. Щоб пересісти на наступний рейс вам доведеться спочатку перетнути кордон Польщі (в’їзд в ЄС), а далі здійснити “внутрішній” переліт в межах ЄС.

Відповідно до чинних правил Польщі ви маєте право перетнути кордон літаком, отже і скористатися такою пересадкою, питання лише чи пустить авіакомпанія.

Чи дозволить посадку на рейс авіакомпанія?

Це найбільш складне питання, на яке немає однозначної відповіді.

Зараз лоукости при онлайн реєстрації на рейс не дають згенерувати мобільний посадковий в “закриті” для туризму країни. Перед вильотом вам потрібно підійти на стійку реєстрації для перевірки документів і отримання посадкового.

Перевіркою займаються представники авіакомпанії чи хендлінгової компанії, якій перевізник доручив цю справу.

Як правило, документи перевіряють дуже прискіпливо, оскільки, якщо по прильоту пасажира не пустять в країну прильоту і його доведеться повернути – то з авіакомпанії стягнуть великий штраф у розмірі 2000-5000 євро. Відповідно, до представника хендлінгу, який пропустив такого пасажира можуть застосовуватися певні штрафні санкції. Тому, працівнику в аеропорту простіше не пустити вас на рейс, ніж розбиратися в усіх нюансах правил і ризикувати, якщо вас не пропустять країні прибуття.

Чому авіакомпанія може не посадити на рейс і чим це аргументувати?

За правилами Польщі – транзит / пересадка до 24 год. дозволена, але лоукост авіакомпанія має право відмовити вам в посадці. Основний аргумент у відмові від лоукостів це те, що лоукост-авіакомпанії не здійснюють рейсів з пересадкою, а виконують лише рейси point-to-point (з точки в точку). Отже, якщо у вас немає документів для в’їзду і перебування в Польщі, то авіакомпанія може відмовити вам у посадці, оскільки її не цікавлять які у вас далі рейси і пересадки.

У розмові з працівником хендлінгової компанії аеропорту міста Львів вдалося дізнатися, що працівники знають про можливість пересадки в Польщі до 24 годин і станом на сьогодні у багатьох випадках пускають пасажирів Ryanair і Wizz Air саме за умовами транзиту/пересадки до 24 годин. Але це все відбувається на розсуд конкретного працівника і також бувають відмови у посадці.

Оновлено. У коментарях у facebook, telegram та до цієї статті вже кілька людей написали, що раніше отримали відмови при посадці на рейси Wizz Air в аеропорту Київ-Жуляни.

Також вдалося знайти кілька відгуків про успішну посадку на рейси Ryanair в Борисполі і подальшу пересадку лоукостами.

Яка ситуація в інших аеропортах України – мені невідомо. Якщо у вас найближчим часом є будь-який переліт з міст України, то можете запитати на стійці реєстрації рейсів Wizz Air чи Ryanair чи знають працівники про можливість пересадки до 24 годин і чи пускають пасажирів.

Чи варто планувати подорож з пересадкою через Польщу?

Наразі, планувати подорож з пересадкою літаком у Польщі ризиковано. Неможливо передбачити яке рішення прийме представник авіакомпанії (хендлінгу) в аеропорту і чи допустять вас на борт. При відмові у посадці ви не зможете повернути кошти за квиток.

Якщо ж ви готові ризикнути і вам не шкода втратити суму за авіаквитки або якщо у вас вже є куплені квитки, то можна спробувати “прориватися”.

Як дізнатися чи дозволить авіакомпанія посадку для транзиту/пересадки через Польщу?

Передбачити наперед яке рішення прийме представник авіакомпанії чи хендлінгу у вашому конкретному випадку практично неможливо. Можете спробувати поїхати в аеропорт за кілька днів до вильоту і запитати на стійці реєстрації вашої авіакомпанії чи дозволять вам посадку з вашими квитками. Але, незалежно від позитивної чи негативної відповіді у день вашого вильоту ви можете потрапити на іншого працівника, рішення якого знову ж таки не вгадати.

Як збільшити шанси на те, що вам дозволять посадку на літак в Україні при перельоті з пересадкою в Польщі?

Працівники авіакомпанії чи хендлінгу користуються переважно одним чи двома джерелами інформації для перевіри умов в’їзду. Одна людина не може знати всіх умов для всіх країн, тому здебільшого використовують єдину інформаційну систему від IATA – Timatic. Зауважте, що у Timatic не прописані чітко правила пересадки через Польщу. Окрім того інформація там може оновлюватися з затримкою.

Збережіть посилання на офіційні джерела, що надані внизу у цій статті на сайти strazgraniczna.pl та gov.pl. Можете також роздрукувати сторінку, де вказані виключення для перетину кордону з Польщею.

Важливо! Також збережіть лінки на офіційні джерела з умовами в’їзду у країну в яку прямуєте після Польщі. Посилання на статті з детальними правилами і лінками знайдете у публікації з картою і списком відкритих країн.

При розмові з працівником авіакомпанії чи хендлінгу апелюйте до виключень і правил, що вказані на офіційних сайтах.

Чи дозволена пересадка з ночівлею?

На польських сайтах вказано можливість перебування в Польщі при пересадці без додаткових умов, головне покинути територію Польщі до 24 годин. Тобто теоретично, у випадку довшої пересадки ви можете залишитися в місті з ночівлею чи змінити аеропорт (місто) при пересадці, якщо у вас приліт і виліт з різних міст.

Але, на мою думку, більші шанси отримати схвальне рішення на посадку в Україні і перетин кордону в Польщі будуть якщо ви оберете денну пересадку в одному аеропорті тривалістю до 6-8 годин.

Де можна уточнити правила перетину кордону для українців?

Які країни дозволяють транзит з пересадкою літаком?

Відкриті країни для українців точно дозволяють і транзит через свою територію. Умови транзиту здебільшого будуть аналогічні до умов в’їзду. Переглянути карту і список відкритих країн можете у нашій статті, що постійно оновлюється.

Серед країн, які закриті для українців правила транзиту і пересадок треба уважно перевіряти.

З Італією ситуація схожа як і з Польщею. За документами ніби дозволений транзит до 36 годин, але читав про багато випадків, що авіакомпанія відмовляла у посадці в Україні. Оновлено 1 серпня. Італія дозволила в’їзд українцям, хоча й з обов’язковим карантином. Тепер транзит чи пересадка через Італію можливі з негативним тестом.

Транзит українцям дозволений через Австрію, багато людей вже літали з пересадкою в Відні.

Де шукати авіаквитки з пересадкою в Польщі

Квитки можете купувати на tickets.lowcostavia.com.ua, kiwi.com або на сайтах лоукостів ryanair.com та wizzair.com.

Найзручніше шукати квитки з пересадками на kiwi.com. У правій панелі з фільтрами ви можете обмежити кількість пересадок, а також виключити країни, у яких не хочете здійснювати пересадку.

Прямі лінки на пошук авіаквитків з міст України з однією пересадкою

Іспанія

Франція

Бельгія

Нідерланди

Португалія

Посилання на офіційні джерела

Сторінки на сайті strazgraniczna.pl, де пересадка (транзит) літаком доданий до виключень, що дозволяють в’їзд:

Інформація про подорожі на урядовому сайті Польщі gov.pl

Інформація на сайті посольства України в Польщі poland.mfa.gov.ua

Лінки на офіційні документи про правила в’їзду в інші країни Європи, шукайте у статті з переліком відкритих країн. Клікайте на назву країни чи новину і всі посилання будуть внизу публікацій про відповідну країну.

Якщо у вас є зауваження чи виправлення до статті, то пишіть у коментарях. Стаття буде оновлюватися і доповнюватися, якщо з’ясуються нові нюанси чи умови.

Якщо ви пробували нещодавно летіти з пересадкою в Польщі, то опишіть свій досвід (вдалий чи невдалий) – це буде корисно для інших читачів.

Досвід мандрівників з пересадкою в Польщі

Відгуки зібрані з коментарів до нашої публікації у facebook, telegram та до цієї статті.

Київ (Жуляни) Wizz Air

⛔️Roman: Доброго дня. Був транзит через Польщу до Греції, виліт з аеропорту Київ Жуляни, працівники аеропорту компанія Мастер-Авіа(типу представники wizz air) не пустили на рейс, хоча гаряча лінія візз ейр сказали що можна. Виліт мав бути 17/07/2021 Київ Жуляни – Вроцлав, Вроцлав-Ханья, між двома рейсами декілька годин.

⛔️Елизавета: Киев (Жуляны) – Брюссель (с пересадкой в Варшаве 13 ч.)Буквально позавчера меня сняли с рейса компании Wizz Air. Нигде этой информации нет, даже по горячей линии Wizz Air все уверяют, что проблем не будет. На данном этапе никому не советую приобретать билеты транзитом через Польшу на Авиасейлс с компанией Wizz Air. Вас просто не допустят к перелету из Киева.

✅Lesya: Летіла 02.08. Київ Жуляни -Познань, а далі Познань-Ейндговен wiz air
Дівчина, що за стійкою сама рішення не приймала, сказала що ми не є транзитною авіакомпанією. Покликала іншого співробітника. Він подивився квитки, запитав чи є ПЛР тест, і пропустив на рейс.

✅❗️ Дмитро: 06.08.21 рейс Київ Жуляни (Сікорського) – Познань а далі Познань – Ейндговен
У голландців взагалі жоднвх питань. Ні тестів ні щеплень не потрібно. У консульстві Польщі сказали що жодних проблем не буде так як транзит до 24 годин. Також не потрібні ні тести ні щеплення. З цією обнадійливою інформацією ми прибули до Жуляни і почалось цікаве… П.с. кілька днів безрезультатно телефонували до WizzAir. Ніхто не відповідає.
Короче на чекіні нас просять показати документи /візи для Польщі. На що ми кажемо що летимо до Нідерландів а в Польщі пересадка 3 години. Нам відповіли ” Візейр не транзитна авіакомпанія”… Що бляха? До чого тут транзит чи не транзит? Вирішують держави що можна на їх території а що ні. Але ж ніяк не авіакомпанія.
Короче довелося вмовляти , апелювати до документів консульства Польщі та Нідерландів. Дівчина покликала якогось хр*а якій сказав що чхав він на консульства “У нас программа по программе нельзя. Не пропустить программа что бы вы тут не показывали мне”
Дівчина більш терпилива до бидлоти і попросила ще когось з менеджменту. Інший чоловік виявися більш адекватним і через кілька настанов що клацати в “программе” нас пропустили га рейс…. Підсумовуючи можу сказати що літати через Польщу поки що лотерея і все залежить від людини котра буде на стійці реєстрації. Якось так.

✅❗️ Kati: Летели через Польшу во Францию, Жуляны Визей, 09.08. Посадочный талон в Польшу не пришел, пришел только документ, который обязывает подойти на стойку регистрации заблаговременно до рейса с документами. На стойке регистрации работник аэропорта не захотела пропускать транзитом через Польшу, подозвала старшего. Он отвел в сторонку и началось какое-то дикое разбирательство на повышенных тонах с его. стороны. Пускать не хотел на рейс ни в какую. Я подготовила все ответы с посольств, ДПС Польши и тд. Пришлось буквально его упрашивать и молить о том, чтоб пустил. Все время настаивал на том, что единственный визейр не летает транзитом через Польшу (и ему было все равно, что это не транзит в аэропорту, а транзит через страну всю). Говорил, что не пропустят поляки на границе. Не знаю, что на него в конце-концов повлияло, но он разрешил зарегистрировать нас на рейс. Перед этим сфотографировал все наши доки – ПЦР, следующий рейс через Польшу, паспорта. И только после этого мы получили свои посадочные талоны.
В Польше на паспортном показала распечатку о следующем рейсе и на нас вообще даже не посмотрели, поставили печать о въезде и отпустили. То есть явно проблема у Визеира какая-то, иначе я не понимаю, почему все это все происходит у них.
В аэропорту Польши встретили двух Украинцев, которые тоже летели во Францию Визеиром с Жулян – ситуация у них была аналогичная, тоже шманали и пропустили в конце-концов, проблем на паспортном не было – тоже показали на следующий рейс билеты.

✅ Vlad Kutsey: Прямо сейчас жду посадку в аэропорту Жуляны (Киев). Рейс: Киев – Гданск – Рейкьявик. Спросили только сертификат полной вакцинации (или тест) и билет с Гданска в Рейкьявик.
Все очень позитивно. Никаких вопросов. Летим Wizzair.

✅❗️ Дмитрий: 02.09.21 Летели из аэропорта Киев компанией Wizzair в Стокгольм (Швеция) через Гданьск (Польша).
Я летел с девушкой, у меня польская рабочая виза, а у нее нет. Мы оба граждане Украины с биометрическими паспортами, ковидными сертификатами в телефоне и негативными ПЦР тестами за 72 час до вылета.
На стойке регистрации было много вопросов и возмущений в вперемешку с советами и угрозами не пустить на рейс. Был неприятный разговор но рас пустили. Просили показать ПЦР и билеты в Стокгольм.
В Польше прошли границу. Было много вопросов по моей визе, но когда упомянули что мы транзитом через Польшу, нас быстро пустили. Попросили показать ковид сертификаты (без сканирования QR кода) и билет на рейс в Стокгольм. На стыковку в Гданьске мы в итоге не успели ), пришлось лететь в Варшаву а туда уже в Стокгольм.

✅Alina Kharchenko: Летела 17.08 жуляны-гданьск-париж wizzair оба рейса, между ними 5 часов, в жулянах показала вакцинацию файзером и на всякий случай сделала пцр тест, показала ответ от ДПС Польши про 24 часа и менеджер на стойке регистрации пропустил.

✅Oryna St.сегодня летела визейром Жуляны-Познань-Ейндховен
визейр в Киеве пропускает нехотя, но кажется, всех, кто летел транзитом, пустили
у меня было приглашение в Нидерланды, мб это сыграло какую-то роль – решение все так же принимает менеджер, который один на все стойки чекина

Київ (Бориспіль) Ryanair

✅ Татьяна: Киев – Гданьск (Рейнэир из Борисполя), Гданьск – Гамбург (визэир) – все норм). Но показала оф ответ о возможности транзита (24часа). Рейнэир при чекине онлайн даёт док, который не является посадочным талоном и на регистрации они все проверяют и уже там выдают.
Узнав, что транзит, он уже собирался куда-то звонить. А ему говорю, не тратье время, что я и сама уже все узнала, вот письмо и т д)) Показала ему письмо-ответ, плюс в руках у меня был файл с кучей всяких бумаг – пцр и т д. Но выглядело внушительно) Параллельно рассказывала, что так переживала, что все изучила специально, чтоб не было вопросов)) Ну и очень мило ему улыбалась 😅
Спросил вакцина или тест, я показала тест и все ) Он никуда не звонил и я прошла.

✅ Vita: Летели 10 августа Киев-Варшава-Аликанте. Имели тесты, анкеты. В Киеве посмотрели тесты и билеты в Испанию. В Польше интересовали билеты и анкеты с OR- кодом в Испанию. В Испании анкеты с QR кодом. Все прошло без проблем.

✅Volodymyr Shubert: Летіли вчора Київ Катовіце (раянейр). Сьогодні Катовіце Рейкявік(візейр). Питань на реєстрації не було і ми були не єдині з транзитом. Форму заповнювали, але ніхто її не дивився. На прикордонному контролі лише показали реєстрацію на наступний рейс і все. Вже виспались в готелі. Все супер.

Львів (Ryanair i Wizz Air)

✅ Vlad: Летіли рейсом Львів-Вроцлав-Аліканте..проблема була при посадці у Львові..біля стійки реєстрації особа 29,07 ще не знала чи Іспанія відкрита.? Показав файл МЗС.України,все одно щось визвонювала,виясняла.хвилин 15 пройшло.зрештою перевірила тест ПЛР,,квитки на рейс в Іспанію,QR код.і видрукувала посадкові талони.в Вроцлаві дехто мав і карту подорожей транзитну і на Польщу, але там лише паспорти і квиток на Іспанію дивились.

✅ Vitalii: Знайомі летіли “раяном” Львів-Варшава(Модлін) з пересадкою через 6 годин на рейс Варшава (Модлін) – Корфу. Летіли позавчора, 25 липня. Все минуло добре, долетіли успішно)

✅Людмила: Львів – Варшава – Гетеборг раянейр 2 квитки транзит все добре

✅AIT: Сьогодні благополучно добралися до Варшави без всяких тестів, оскільки летимо до Іспанії. Летіли зі Львова, компанія Wizzair. На реєстрації спитали мету поїздки, відповіли, що транзит до Іспанії. Попросили показати посадкові квитки. А вилітаємо ми завтра, з іншого аеропорту – з Модліна, іншою авіакомпанією – ryanair. Жодних проблем не було при реєстрації, працівники вже знають, що транзит через Польщу дозволений. В літаку стюардеси попросили заповнити ковідну форму: де хто сидить і контакти.

✅Sofiia Stanovych: Летіли 23 серпня Львів- Гданськ- Кутаїсі Wizz air, транзит був 14 год (зранку 24-го вилітали). У Львові без проблем пропустили, у Ґданську теж, подивилися на квитки і вакцинацію і все. В Ґданську вийшли з аеропорту гуляти без ніяких перевірок додаткових.

✅Вікторія Соколовська: Сьогодні летіла Львів-Познань-Спліт Wizzair. Все пройшло чудово.Транзит 12 год. Просто показала квиток на наступний літак при посадці в Львові. Зараз чекаю на наступний літак в Познані. Всім успіхів

✅Настя: Летіли 23.08 Львів-Варшава-Тенерифе(Wizzair). У Львові пропустили без всяких проблем, хіба запитали куди саме з Польщі летимо. В Польщі питали за квитки на Тенерифе і назад (рахували скільки днів будемо), питали за вакцинацію ( чомусь вони подумали, що вакциновані Спутніком), також питали чи можливо маємо ПЛР тест і в кінцевому результаті пропустили, все окей)

Харків(Wizz Air)

✅ Анна: Летели 03.08 Харьков-Гданьск-Париж, два перелёта Wizzair. Все прошло хорошо ) В Харькове уточнили летим ли мы куда-то дальше и попросили пцр тесты.
В Гданьске по прилету мы должны были пройти таможню и снова зачекиниться
На таможне меня попросили показать только билет на следующий рейс и быстро пропустили, т.к оставалось пол часа до закрытия гейта. Молодого человека подержали чуть дольше, сотрудница таможни советовалось с коллегой и звонила куда-то , но его пропустили все равно

✅ Артем: 11.08 Wizz Air Харьков-Краков, ночёвка в Кракове и вылет в Барселону через 9 часов после прилёта. Без проблем. В аэропорте Харькова пропускаю без никаких вопросов.

Перельоти авіакомпанією LOT (абсолютна більшість без проблем)

✅ Natalie: Сегодня летели из аэропорта Жуляны, рейсом компании LOT. Билеты брали одним бронированием, Киев-Варшава-Берлин. Всё прошли быстро и без проблем. По прилёту в Польшу спросили цель визита, попросили Boarding pass и отпустили с Богом. Сидим в Варшаве ждём посадку на самолёт до Берлина.

✅ Olena: Авіакомпанія LOT єдиний квиток Київ (Бориспіль)– Варшава- Амстердам. На літак посадили. В Польщі пройшли паспортний контроль, нічого не питали (ні тести, ні вакцини). Тільки паспорт і посадковий на наступний рейс.

✅ Halina: Летіли з друзями ЛОТом (зі Львова). Все ок. Пересадка Була у Варшаві . Дуже хвилювались . Але жодних проблем не було. Летіли в Македонію з пересадкою в Польщі . З документів мали біометричний паспорт і плр тест. Абсолютно жодних проблем не виникло . В аеропорту пересадка тривала 15 год.

✅ Jana: 3 вересня в п’ятницю до мене прилетіла мама. Авіакомпанія LOT ( Одеса- Варшава- Дюссельдорф). Незважаючи на те що моя мама провакцинована Файзером, в Одесі авіакомпанія LOT потребувала показати ще і тест ( тобто сертифікату вакцинування їм було не достатньо). Добре що моя мама зробила ше і тест!

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia