купити дешеві авіаквитки

Ryanair підняв мінімальну ціну всіх авіаквитків з України до €39 і зупинив продаж квитків до 1 травня!

ryanair авіаквитки

Квитки Ryanair від €39,99 в один бік, призупинення продажу до травня!

Ірландський лоукост Ryanair значно збільшив мінімальну ціну на авіаквитки на більшості своїх маршрутів, а також припинив продаж квитків з України до 1 травня.

Прощавайте авіаквитки по 10 євро?

Ще донедавна у продажу були авіаквитки з України по 10-20 євро в один бік, зараз же мінімальна ціна, яку можна знайти серед всіх напрямків авіакомпанії з міст України – €39,99!

Зазвичай в авіакомпанії були маршрути, на яких завжди були дешеві авіаквитки на окремі дати – взимку від 10 євро, влітку від 20 євро. Наприклад напрямки з України в Польщу чи Німеччину. Станом на сьогодні авіаквитків Ryanair з України дешевше €39,99 знайти не вдалося.

Схожа ситуація і для рейсів з Польщі – більшість авіаквитків коштують €39,99, лише на кількох рейсах в Норвегію є дешевші квитки.

Наразі невідомо з чим пов’язане таке формування ціни і будемо сподіватися, що це тимчасова міра, яку ввела авіакомпанія на час поширення коронавіруса Covid-19.

Призупинення продажу авіаквитків до 1 травня

Лоукост Ryanair припинив продаж квитків на рейси з України до 1 травня свідчить система бронювання авіакомпанії. Пасажирам, у кого куплені авіаквитки на подорожі в квітні поки не приходили сповіщення про скасування.

Кілька днів тому Ryanair повідомив, що призупиняє 80% рейсів цього тижня, а після 24 березня планується майже повна зупинка виконання регулярних рейсів.

  • з 18 березня до 24:00 години 24 березня авіакомпанії Ryanair Group скоротять графік польотів більш ніж на 80%.
  • з 24 березня Ryanair планує припинити виконання майже усіх рейсів, за винятком незначної кількості сполучень між Великобританією та Ірландією.

Згодом гендиректор компанії Майкл О’Лірі повідомив, що авіакомпанії можливо доведеться скасувати рейси на найближчі 3 місяці.

Нагадаємо, що Україна припинила міжнародне регулярне пасажирське сполучення з 17 березня до 3 квітня, а країни ЄС ввели заборону на в’їзд іноземців на 30 днів.

Приклад пошуку авіаквитків з Києва в один бік:

Авіаквитки на рейси в квітні позначені як “Продано”:

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email