купити дешеві авіаквитки

Віза на закупи: з листопада потрібен повний комплект документів.

віза на закупи нові правила листопад

Шопінг віза у Польщу: з листопада потрібен повний комплект документів.

Від 16 жовтня 2014 значно збільшився список документів, необхідних для отримання польської шенген візи. У МЗС України пояснили, чому консульство Польщі вимоги для громадян України не спростило, а ускладнило. Згодом у кол-центрі пункту прийому візових анкет повідомляли, що з усіх нових документів для оформлення шопінг візи потрібно буде подавати лише документи, що підтверджують наявність фінансових засобів.

З листопада інформація знову змінилася, до стандартного пакету документів на візу з метою закупівельного туризму потрібно додавати документи, що підтверджують вид діяльності, виписку з банку та бронювання готелю.

Ускладнили, спростили, ускладнили.

Отже, станом на початок листопада список документів, які необхідно подати для виготовлення шопінг візи у Польщу, згідно з інформацією на сторінці www.polandvisa-ukraine.com виглядає так:

– Візова анкета, яка за новими правилами має бути заповнена від руки.
– Закордонний паспорт з копіями сторінок.
– Український паспорт з копіями всіх сторінок, що містять відмітки.
– 2 фотографії 3,5см х 4,5 см. (не старіші ніж 6 місяців)
– Страховка з оригіналом квитанції про оплату.
– Квитанція про оплату послуг візового центру з індивідуальним номером.
– Прохання.
– Фактури (для першої подачі не потрібно, але обов’язково для виготовлення 2ї і далі шопінг візи)
Документи, які підтверджують зв’язок з Україною (один з перелічених):

 • Для осіб, які працюють/навчаються, слід надати довідку з місця праці/навчання. У довідці з місця праці повинна бути зазначена інформація, що на період поїздки за кордон місце праці зберігається за працівником.
 • Для приватних підприємців слід надати свідоцтво про реєстрацію приватного підприємця або ліцензію або витяг з державного реєстру + останню податкову декларацію.
 • Для пенсіонерів слід надати пенсійне посвідчення + довідку з пенсійного фонду.
 • Для безробітних заявників, які є власниками нерухомості/земельних ділянок, слід надати документ, який підтверджує право на нерухомість/земельну ділянку (підійде будинкова книга);

Документи, які підтверджують фінансовий стан заявника, а саме виписка з банку про рух коштів на рахунку за останні 6 місяців:

 • Для студентів слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку, на який нараховується стипендія. Якщо навчання платне, спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії, а саме батьки, дідусь чи бабуся. Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід долучити свідоцтво про народження та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора. Якщо спонсором виступає дідусь чи бабуся, слід надати документи, які підтверджують родинні зв’язки.
 • Для пенсіонерів слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.
 • Для приватних підприємців слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.
 • Для найманих працівників слід надати виписку з банку про рух коштів на рахунку за останні 3 місяці.
 • Для безробітних: спонсорами поїздки можуть виступати родичі першої лінії (батьки, члени подружжя, діти, дідусь/бабуся, внуки). Спонсор пише від руки заяву про те, що заявник знаходиться на утриманні спонсора; додатково до цієї заяви слід додати документи, які підтверджують родинні зв’язки заявника зі спонсором, та виписку з банку про рух коштів на рахунку спонсора.

Увага! Рахунок не може бути депозитним, а має бути зарплатним або розрахунковим. Мінімальна сума на рахунку має бути з розрахунку 30 євро або 100 злотих на добу перебування у Польщі. Для шенгенської шопінг візи достатньо 1000 грн і більше;

Документи, що підтверджують забезпечене проживання (заброньований готель). При подачі документів на візу достатньо надати підтвердження бронювання готелю на вказаний період без здійсненої оплати. Ви можете надати підтвердження про бронювання готелю через веб-сайт Booking.com.

Візу вам відкриють починаючи з тої дати, на яку у вас заброньовано готель – не раніше і не пізніше. Також зауважте, що готель потрібно забронювати не пізніше ніж за 3 місяці від дати подачі документів.
На сайті www.polandvisa-ukraine.com можете ознайомитися з детальними оновленими вимогами.

За останні декілька тижнів інформація щодо необхідного пакету документів змінювалася декілька разів. Цю публікацію буде доповнено з надходженням нової інформації, але перед подачою документів рекомендуємо звернутися до кол-центру ППВА і уточнити актуальні вимоги. (+38 044 594 54 96, +38 032 242 45 64, +38 032 235 17 76, +38 050 117 90 53)

Якщо не хочете пропускати цікаві акції, то підписуйтеся на наші оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
google.com/+LowcostaviaUa
vk.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

 

 

Поділитися у соціальних мережах
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone

Вам також може сподобатися ...

 • Віталій

  То піздец настоящий !!!

 • Альбіна

  вчора уточнювала у візовому центрі та на гарячій лінії – сказали, що заява від спонсора не повинна бути завірена нотаріально. То де ж правда?

  • Я би більше довіряв інформації яку надають у кол-центрі, бо офіційний сайт оновлюється надто рідко.

  • Taras Swan

   подавав 13.11 заява від спонсора була від руки і без нотаріального завірення

   • Віка

    А яка форма, зміст тої заяви? Я такий-то обіцяю спонсорування тому-то чи що там? І довідку з банку того спонсора теж треба?

    • Taras Swan

     на звичайному А4, від руки але друкованими
     літерами, назва документу – Лист-спонсорування. Зміст – Я, Петренко Наталя ( родич першої лінії – мама ) , виступаю фінансовим спонсором для покриття витрат пов’язаних з подорожжю до країн зони
     Шенген , для Петренко Петра. Дата, підпис. + копії паспорта
     спонсора. Довідку про рух коштів за останні 3 місяці та довідку про залишок на
     рахунку спонсора, також подавав.

     • Віка

      Дуже дякую! Бо ніхто толком не може пояснити, що треба насправді.
      Вчора вечером мені прийшла відповідь із візового, то вони написали, що то я маю написати лист у кого я на утриманні. Бардак одним словом.

     • Taras Swan

      Спочатку забронював готель на одну добу через Booking і приніс просто роздруковане підтвердження броні, але цього виявилось замало, попросили проплату щонайменше 50%, тому зв’язувався електронкою напряму з готелем, готель скинув банківські реквізити і я зробив передоплату 50 %. Передоплату робив в ПриватБанку через Swift платіж, зразу ж в банку взяв папірчик з печаткою про здійснення цієї проплати … якось так . Ночувати в Польщі не планував, але з цим гемороєм вирішив заплати пару злотих, щоб потім не паритись. а то знову щось нове придумають (

     • Віка

      Дякую за інформацію, хоч щось прояснилося.
      Бо на наступному тижні подаю, а вимоги якісь туманні…

     • Anna Parker

      ви отримували 1 шопінг візу?

     • Taras Swan

      Так, паспорт взагалі ще був незайманий

   • Роман

    І як? все добре? можете надіслати зразок заяви? Дякую, Роман

    • Taras Swan

     уважно читаєм коментарі, а потім – запитуєм

 • Юрій

  Який ще спонсор? Я сам собі спонсор…

 • Віталій

  Вчора напів успішно подавали документи в Ужгороді на другу шопінг візу, тому є трохи провіреної інформації. Виглядає на те, що додатковий пакет документів для студентів є таким:

  1. Довідка з універу про те що ви студент.

  2. Якщо у Вас є стипендія, то просто виписка за останні 3 місяці зі стипендійної картики. Цікавіше тоді, коли її немає (цього на сайті не знайшов). В такому разі потрібно аналогічну виписку для когось із батьків, оригінал свідоцтва про народження та довідка з університету що ви навчаєтесь на бютжетному, але у вас тимчасово немає стипендії (не знаю як для платників). Тоді за тими документами має заповнятись декларація.

  3. Бронювання готелю (або оця декларація з адресами).

  В кол-центрі, на жаль, вони поки самі нічого не шарять. Іноді можна попасти на когось більш-менш толкового, але це рідко. Зазвичай їхні знання обмежуються рядками зі сайту.

  Мене цікавить наступне, може хтось знає:

  1. Чи існує якийсь кол-центр консульства, який відповідає за візи? Може там були б більш толкові відповіді.

  2. Чи підійде до другого пункту будь-якого роду пенсія, яку я отримую? Там ж є різні соціальні допомоги, і по логіці вони (точніше виписки з пен. фонду) підпадають під пункт з назвою “Документ, що підтверджує наявність фінансових засобів”.

  • Віталій

   2. Прийняли таку виписку.

  • Люба

   Що до пункту другого – чи може підійти виписка з стипендійноі карти, якщо стипендія три місяці не нараховується а поповнення на картку періодично роблять батьки? І навіщо оригінал свідоцтва про народження, якщо вже є 18?

 • Віталій

  В Країні загостирвся піздец , і там у консульстві всім дах зносить бачу , бо такі ” нововедення ” це блядство 87 левелу і крапка !!!

  • Oleksandr KLM

   Тупі барани там працюють, на війну їх відправити, а то сильно вони собі свободу відчули!

 • Hank Moody

  http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html Тут не йдеться про анкету заповнену від руки

  • Інформація на сайті і у кол-центрі не завжди співпадає. Бланк анкети залишається друкований, але у кол-центрі наголошують, що заповнювати його потрібно від руки (заповнений у редакторі на комп’ютері і роздрукований – не підходить)

   • Влодзьо

    тобто ручкою, але друкованими буквами як завжди, чи як?

    • Ручкою, друкованими буквами.

 • Ольга

  Документ, що підтверджує наявність фінансових засобів для покриття витрат пов’язаних з подорожжю та підтвердження бронювання вимагаються на границі?

 • Юзер

  Схоже поляки вляпались у власну авантюру. Шопінг-віза була придумана як більш доступна шенген віза, з меншим набором документів. Зрозуміло що їздити на закупи можна було і по національній безкоштовній візі, по якій ще при нагоді можна виїхати далі в Європу. На цьому Польща непогано заробляє, адже мала кількість відмов і простота отримання забезпечила стабільно високий потік бажаючих.
  Все змінилось коли МЗС України попросило про уніфікацію документів усіх країн ЄС. І отут стався облом, бо призначення “на закупи” передбачає короткочасні поїдки, і не вимагає наявності готелю і підтвердження фінансових можливостей. Якщо жити в готелях то який зміст в тих закупах?
  З такими вимогами шопінг-віза втрачає свій зміст і зрівнюється з будь-якою іншою.
  Плутанина з списком документів призвела до неоднозначних трактувань, для прикладу подача письмової декларації про достатню кількість коштів для подорожі виключає подачу такої ж декларації при відсутності офіційного працевлаштування (подається тільки для одного випадку).
  Візовий центр не встидається брати немалі гроші за свої послуги, не виконуючи при цьому основної функції – чітко і недвозначно надавати небхідну інформацію.

 • Nickoss

  http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

  В списку документів бронювання готелю нема (а раніше було).

  Бронювання готелю потрібне лише “У випадку громадян України, які були переселені з території
  Польщі за договором між ПКНВ та Урядом УРСР від 9 вересня 1944 р. та
  договором між Тимчасовим Урядом Національної Єдності і Урядом СРСР від 9
  липня 1945 р., якіпредставлять оригінал документу, який підтверджує:

 • Nickoss

  http://www.polandvisa-ukraine.com/other_documents.html

  Нема вимоги бронювання готелю для шопінг-візи

 • Ірина

  Заходила 4 листопада-вівторок (в Тернополі), подавала на першу шопінг візу. Це якраз був другий день, відколи офіційно нові правила почали діяти. Бронювання планувала робити забронювати безплатно, оплата на місці, і можливе БЕЗКОШТОВНЕ скасування.
  Та в понеділок взнала, що бронь готелю хоча б на 50 % має бути оплачена.
  Оскільки готелі (точніше хостели) з можливістю 50 % оплати не знайшла, то
  заплатила 100 % за дві ночі (300 грн.).
  А ще мені в понеділок сказали, що треба бронь квитка (я забронювала безкоштоіно, але за нього не питали, тому і не показувала їм цю бронь).
  При подачі документів все було добре,
  нічого не питали (була тільки виписка з банку про рух коштів, так як я не
  працюю і бронь готелю, на якій написано, що всі 100 % коштів знімаються в день
  бронювання). В кінці того самого робочого дня подзвонили, що треба принести
  підтвердження, що дійсно оплатила готель. Тобто підтвердження броні їм було
  замало. Тому прийшлося писати в готель, щоб вислали квитанцію.
  От так от. Можливо комусь пригодиться.

 • Ольга

  як повинен виглядати гарантійний лист від приймаючої сторони, про те, що мені забезпечують проживання (де вказане прізвище ім’я, адреса проживання і номер телефону приймаючої сторони)?

  • Andrii

   казали, що при подачі візи видадуть необхідну декларацію)

 • Алекс

  Чи хтось подавав доки з випискою з карти “універсальна” привату?

  • Ігор Мерчук

   Також цікавить це питання. І чи підходить роздрукована виписка з Приват24, чи потрібно йти за оригіналами у відділення?

   • Mykhailo Sarabyn

    в приват24 можна зробити довідку про стан рахунку, а необхідно ще і виписку про рух коштів по рахунку за період 3-6 місяців, хоча в колл-центрі мені сказали, що можна зробити електронну виписку через онлайн-банкінг чи банкомат, головне, щоб була факсимільна печатка. Я особисто пішов у банк, довідку зробили за 3хв. і тепер не переживаю.

    • Віка

     не туди написала..

   • Mykhailo Sarabyn

    вчора подавав, виписка з привату підходить, але обов’язково треба з мокрою печаткою, тобто всерівно прийдеться йти у відділення ставити печатку

    • Ігор Мерчук

     Так все ж таки…
     1) які документи вимагали?
     2) яка сума повинна бути на рахунку?
     3) бронь потрібна?
     4) довідку з роботи подавали?
     5) чи є відмови зараз?

     • Mykhailo Sarabyn

      – потрібна довідка з роботи про посаду, стаж, доходи за пів-року, також має бути вказано, що за вами зберігається робоче місце у разі поїздки закордон;
      – потрібна виписка по рахунку/карті (не кредитка, не депозит) за останні 3-6міс., де вказано залишок на рахунку, який має бути не менше 300 злотих або еквівалент у інших валютах. !!!Обов’язково з підписом і мокрою печаткою. Можна виписку по рахунку спонсора і його письмову згоду.
      – бронь потрібна, я, наприклад, забронював ліжко у хостелі на добу за 112грн, оплатив половину 56грн, попросив, щоб прислали факс – підтвердження бронювання на фірмовому бланку з печаткою і підписом. Обов’язково половина суми має бути оплачена. Лист має бути від готелю, а не з сайту booking.com чи подібних. Якщо факсу нема і підтвердження прийшло на ел. пошту, то потрібно його роздрукувати і також роздрукувати скріншот екрану з відкритим листом на пошті.
      – всі решту документи такі як колись.

      Якщо не вистачає документів або треба щось виправити, вам дають можливість до кінця дня це зробити і знову подати документи того ж дня. Принаймні так у Тернополі.

     • Ігор Мерчук

      На якому ресурсі бронювали хостел?
      Якщо я не збираюсь ночувати, бронювання потрібне?

     • Mykhailo Sarabyn

      Бронював готель через Booking.com і написав у побажаннях до броні, що хочу отримати підтвердження по факсу, мені з готелю скинули свій SWIFT рахунок, але оскільки я залишав дані кредитної карти на букінгу, то я попросив готель зняти гроші самостійно з мого рахунку, бо через SWIFT велика комісія. Букінг передає всі ваші дані готелю, отже він може сам зняти гроші за бронювання, але попереджуйте, щоб знімали 50%. На букінгу шукайте дешеві хостели, від 112грн, половина – 56грн, потім можна скасувати бронь.

     • Людмила

      Підкажіть назву хостелу, що Ви бронювали, де знаходиться? Через скільки часу прислали факс? Чи потрібно перетинати кордон в той день на який заброньовано готель?

     • Таня

      І мені, будь ласка, детальніше про бронювання, бо через приват24 комісія більше 200грн виходить, як можна зробити дешевше? можна в ПП( victoriaw2804@gmail.com )

     • Оля

      Будь ласка підкажіть де Ви заброньвали ліжко в Хостелі? Бо стикнулась з бронюванням на букінг, а там гроші заблокувало, а проплата пройде лише через місяць. Наперед дякую. Моя електронна адреса olya-85-07@mail.ru

     • Софія

      “має бути вказано, що за вами зберігається робоче місце у разі поїздки закордон” – можна про цей пункт детальніше (як має виглядати?). Дякую

  • ross

   Так, все нормально.

 • Mykhailo Sarabyn

  сьогодні в колл-центрі мені сказали, що необхідна сума на рахунку у банку має бути еквівалентом 300 злотих. І ще сказали, що потрібно детальну довідку з роботи, мають бути вказані доходи за останніх шість місяців, стаж роботи, посада і т.д і має бути вказано, що за мною зберігається місце роботи у разі поїздки закордон

 • Влодзьо

  тобто КРЕДИТКА також вже підходить?

  • Ігор Мерчук

   Універсальна є двох видів: DEBIT і KREDIT. Перша з власними коштами.

 • Ігор Мерчук

  У колл-центрі надали інформацію, що бронювання не обовязкове. Можна при подачі документів заповнити декларацію, де вказати контактні дані готелю в якому можна зупинитись в разі затримки під час одноденної поїздки. Але якось не переконливо оператор це розказувала.
  Будь-ласка відгукніться хто відкрив візу після 1 листопада з декларацією, без броні.

 • Оля

  Будь ласка підкажіть де Ви заброньвали ліжко в Хостелі? Бо стикнулась з бронюванням на букінг, а там гроші заблокувало, а проплата пройде лише через місяць. Наперед дякую. Моя електронна адреса olya-85-07@mail.ru

 • Ігор Мерчук

  В мене подача документів 27 листопада. Я довірюсь оператору і не буду проплачувати хостел. Тим більше чіткої інформації-вимоги на сайті візового центру немає.
  Агов!!!!!!
  Відгукніться хто здавав документи без броні!

 • Влодзьо

  та бронювання ніби має бути, якщо на букінгу- то має бути роздруковане підтвердження і скрін екрана з пошти, плюс ще декларацію треба буде написати….

 • Мирослав

  чи потрібно ці всі справки перекладати на польську мову? чи приймають вони доки на англійській?

  • Влодзьо

   на українській все….

 • анна

  Чи потрібно подавати документи на нерухомість, чи це не беруть до уваги ,хто знає напишіть будь ласка. Чи є відмови, хто вже подавав?

  • Такі документи необхідно подавати безробітним, а також у випадку коли про це попросять працівники візового центру.

 • ross

  Подавався 17.11 в Ужгороді. Була не оплачена бронь готелю зроблена на booking.com (вказано що послуги оплачуются при поселенні). Проблем не виникло, віза на руках.

 • ross

  Також думаю важливо додати, що якщо у вас немає якогось документа в момент подачі, чи він не задовільняє вимог, то маєте можливість протягом тижня податись ще раз. Це нічого не коштує. При вході кажете, що повторна подача через брак документів і без проблем входите. Хоч декілька разів на день протягом тижня:). Якщо отримати документ за цей період немає змоги, то пишете заяву на повернення коштів за послуги візового центру. Гроші повертають не відразу, термінів не памятаю. Банківська комісія не повертаєтся.

 • Мирослав

  друзі підскажіть, скільки часу в мене є після отримання першої короткострокової шопінг шенген візи щоб здійснити поїздку?скільки я можу максимально “потягнути” з виїздом?

  • При подачі документів у анкеті ви вказували дату першого в’їзду у Польщу. Візу вам відкриють орієнтовно на місяць починаючи від вказаної дати. Саме у цей проміжок ви повинні здійснити поїздку.

 • леся

  доброго дня.у мене річна шопінг віза.чи можу я за одну поїздку використати усі 90 днів?дякую.

 • Mike Pawel

  Привіт, я місіс Мері Великий, приватний кредитор, який кредиту дає житті можливість час кредити. Вам потрібен кредит терміново погасити свої борги або вам потрібен кредит для підвищення вашого бізнесу? Ви були відхилені банками та іншими фінансовими установами? Вам потрібен кредит або іпотеку консолідації? шукаю більше, тому що ми тут, щоб зробити всі ваші фінансові проблеми пішли в минуле. Ми кредитуємо кошти фізичних осіб, які потребують фінансової допомоги, які мають поганий кредит або потребує грошей, щоб оплатити рахунки, інвестувати в бізнес у розмірі 2%. Я хочу використати цю середу повідомити Вам, що ми надаємо надійний і отримувача допомоги і будуть готові запропонувати кредит. Так, зв’яжіться з нами сьогодні електронною поштою за адресою:

  (loancompany9090@gmail.com)

 • John Martin

  Вам потрібен терміновий кредит? Ми видаємо кредити на розвиток бізнесу, персональні кредити, студентські кредити, позики на покупку автомобіля E.t.c, Якщо ви зацікавлені, зв’яжіться з нами через: info.financialloanhome@gmail.com

  Зв’яжіться з нами сьогодні для термінового кредиту. Зв’яжіться з нами: info.financialloanhome@gmail.com

 • Dr harryson

  Хороший день,
  Вам потрібен терміновий кредит, щоб вирішити ваші фінансові потреби, ми пропонуємо кредит в діапазоні від $ 3,000.00 до $ 1000,000.00 Макс, ми надійний, ефективний, швидкий і динамічний, з 100% гарантувало Ми також видає кредит в (євро, фунти стерлінгів і в доларах.) Процентна ставка, застосовувана до всіх кредитах становить (2%,), якщо ви зацікавлені повернутися до нас.
  за допомогою (Rotaryloanfirm@gmail.com): Послуги, що надаються включають в себе:
  *Домогосподарство
  * Inventor кредити
  * Заборгованість Консолідація позики
  * Бізнес-кредити
  * Персональні кредити.
  зв’яжіться з нами сьогодні, і ви будете раді робити бізнес з нами
  електронна пошта: Rotaryloanfirm@gmail.com

  • Oleksandr

   Безглузда реклама не по темі статті.

 • Dr harryson

  Хороший день,
  Вам потрібен терміновий кредит, щоб вирішити ваші фінансові потреби, ми пропонуємо кредит в діапазоні від $ 3,000.00 до $ 1000,000.00 Макс, ми надійний, ефективний, швидкий і динамічний, з 100% гарантувало Ми також видає кредит в (євро, фунти стерлінгів і в доларах.) Процентна ставка, застосовувана до всіх кредитах становить (2%,), якщо ви зацікавлені повернутися до нас.
  за допомогою (Rotaryloanfirm@gmail.com): Послуги, що надаються включають в себе:
  *Домогосподарство
  * Inventor кредити
  * Заборгованість Консолідація позики
  * Бізнес-кредити
  * Персональні кредити.
  зв’яжіться з нами сьогодні, і ви будете раді робити бізнес з нами
  електронна пошта: Rotaryloanfirm@gmail.com

 • mr lawson Mark

  Привіт,

  Ви ділова людина або жінка? Ви в будь-якої фінансової стресу або потрібні кошти, щоб почати свій власний бізнес? Вам потрібен кредит для погашення вашої заборгованості або оплатити рахунки? Чи є у вас низький рахунок кредиту і зазнають труднощів в отриманні кредитів від місцевих банків і інших фінансових інститутів? Я хочу сказати вам, що ви пропонує кредити за низькою відсотковою ставкою 2%, якщо ви зацікавлені в отриманні кредиту від нас, будь ласка, заповніть заявку на отримання кредиту; Зв’яжіться з нами по електронній пошті: LawsonSmithloan@gmail.com
  CODE {MR., MRS., MS., DR., І т.д.}

  1) ………………. ПОВНЕ ІМ’Я
  2) ……………. КРАЇНА
  3) ОКУПАЦІЯ ………….
  4) сімейний стан ……… …
  5) …………… …. PHONENUMBER
  6) ЩОМІСЯЧНИЙ ДОХІД ………… ….
  7) ………………… АДРЕСА
  8) …………. МЕТА ПОЗИКИ
  9) ……………. Loan Amount
  10) КРЕДИТНА ТЕРМІН: ……….

  Зв’яжіться з нами по електронній пошті: LawsonSmithloan@gmail.com
  Я чекаю вашої відповіді, щоб продовжити заявки на отримання кредиту.

 • Соломія

  доброго дня, яка має бути декларація для підприємця написана власноруч без печатки, чи довідка з податкової?

 • ROTARY INTERNATIONAL

  Хороший день,
  вам необхідно термінове кредит, щоб вирішити ваші фінансові потреби, надати кредит в межах від $ 3,000.00 до $ 1000,000.00 чи Макс, ми надійний, ефективний, швидкий і динамічний, з 100% гарантований позику також дає (євро, фунтів стерлінгів і долари. ) процентна ставка застосовується до всіх кредитах (3%), якщо ви зацікавлені повернутися до нас.
  через (Rotaryloanfirm@gmail.com): Надані послуги включають:
  * Домогосподарство
  * Кредити Inventor
  * Заборгованість Консолідація позики
  * Бізнес-кредити
  * Персональні кредити.
  зв’яжіться з нами сьогодні
  електронна пошта: Rotaryloanfirm@gmail.com
  Наш офіс знаходиться в Дубаї

 • kevin

  Здрастуйте, Різдво найближчим часом, і це буде цікаво, ви у фінансовому відношенні депресії або вам потрібен кредит або будь-які фінансові проблеми?
  Якщо так, то вам дійсно потрібно, щоб отримати реальну фінансову допомогу, якщо вам потрібні гроші, щоб почати свій бізнес або вам потрібен терміновий кредит будь-якого роду просто зв’язатися з цією авторитетною кредиту кредитор і інвестор в своїй електронній пошті andersonkevin081@gmail.com~~HEAD=dobj
  Я був настільки бідний, що вони не могли навіть платити орендну плату, але вчора я отримав допомогу від нього ви можете отримати будь-який вид фінансової підтримки від нього, просто зв’язатися з ним зараз по електронній пошті andersonkevin081@gmail.чом