купити дешеві авіаквитки

Іспанія дозволятиме для невакцинованих в’їзд з України з негативним тестом до 21 листопада!

В’їзд в Іспанію орієнтовно до кінця листопада має ще бути можливий і з тестом!

Іспанія дозволятиме в’їзд з України з негативним тестом для невакцинованих орієнтовно до 30 листопада 21 листопада. Після цієї дати з великою ймовірністю можливість в’їзду залишиться лише для вакцинованих.

Це випливає з умов які встановлює чинний наказ МВС Іспанії INT/1159/2021, в якому Україна залишається в переліку країн, яким дозволено в’їзд до 30 листопада.

Оновлено 21 листопада. МВС Іспанії випустило новий наказ INT/1269/2020, згідно з яким Україну вилучено з переліку безпечних країн, на резидентів яких не поширюються загальні обмеження щодо в’їзду до Іспанії. Відповідно, починаючи із 22 листопада, дозволятиметься в’їзд до Іспанії з України громадян України, які пройшли повний курс вакцинації

12 листопада ми повідомляли, що Міністерство охорони здоров’я Іспанії оновило список безпечних країн і вилучило Україну з переліку. Відповідна інформація міститься в наказі МОЗ Іспанії.

Через наявність двох списків безпечних країн від МОЗ і МВС Іспанії і виникають непорозуміння в трактуванні. Можливість в’їзду з певних країн встановлює МВС Іспанії, а МОЗ встановлює норми санітарного контролю для країн, з яких дозволено в’їзд.

Зауважимо, що навіть МЗС України спочатку опублікувало оновлення правил без вказання можливості подорожі з тестом. 14 листопада ввечері правила на карті МЗС України оновили і додали примітку про наказ МВС Іспанії з дещо розмитим зауваженням: “Відповідно, може також існувати можливість в’їзду із діагностичною довідкою”. 15 листопада вранці весь абзац про можливість в’їзду з тестом з карти МЗС повністю прибрали, а сьогодні в обід знову додали.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Умови в’їзду в Іспанію з України

Отже в’їзд в Іспанію загалом дозволений лише певним категоріям, ось деякі з них:

  • повністю вакциновані (Comiranty/BionTech/Pfizer, AstraZeneca/Vaxzervria, Covishield, Janssen, Moderna, Coronavac/Sinovac)
  • жителі країн ЄС та шенгенської зони
  • жителі країн, які перелічені в наказі МВС Іспанії INT/1159/2021
    для в’їзду з країн зі списку МВС потрібно надати сертифікат вакцинації або негативний тест (ПЛР чи антиген) або довідку про одужання.
    До 14 листопада, поки Україна була в переліку безпечних країн від МОЗ Іспанії і для в’їзду скасовувалися вимоги надати сертифікат чи тест.

Всі пасажири повинні завчасно заповнити формуляр санітарного контролю на сайті spth.gob.es. Правила стосуються всіх осіб старше 12 років.

Де вказано, що в Іспанію можна з тестом?

Про можливість в’їзду для українців з тестом йдеться не лише на карті МЗС, а й на сайті IATA в довіднику Timatic. Timatic – єдина інформаційна система Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту IATA, якою користуються всі авіакомпанії при перевірці ваших документів перед посадкою на борт.

Оновлено 21 листопада. З 22 листопада в’їзд дозволено лише вакцинованим!

Скріншот з довідника Timatic (до 30 листопада в’їзд не дозволено, за виключенням жителів певних країн, серед яких Україна):

Цей скріншот можете показувати в аеропорту як доказ можливості в’їзду.

Скріншот з сайту Ministerio de Sanidad, де Україна серед країн яким дозволено в’їзд з туристичною метою:

Нагадаємо, як Іспанія змінювала умови в’їзду з України:

Питання-відповіді

Чи можна в’їхати в країну за паперовим свідоцтвом ВООЗ (жовтий сертифікат), виданим сімейним лікарем?

Так.

Чи можна в’їхати в країну на підставі негативного тесту?

Так, до 21 листопада включно.

Де шукати дешеві авіаквитки в Іспанію?

Квитки можете купувати на сайті лоукостів ryanair.com та wizzair.com або на kiwi.com

Посилання на пошук та бронювання авіаквитків на прямі рейси з України в Іспанію:

Читайте також: Які країни і коли змінять правила в’їзду для України.

Лінки на офіційні джерела

Додатково – правила на карті МЗС України (оновлено)

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia