купити дешеві авіаквитки

Іспанія відкриває кордони для українців з тестом з 27 липня!

Іспанія додала Україну у перелік країн, громадянам яких дозволено в’їзд з тестом або вакцинацією!

Влада Іспанії додала Україну у перелік третіх країн, до громадян яких не застосовуються обмеження на в’їзд. Відповідний наказ INT/790/2021 опублікувало Міністерство внутрішніх справ Іспанії. Зміни набудуть чинності з 27 липня.

Оновлено 27 липня. Міністерство охорони здоров’я Іспанії додало Україну у список безпечних країн (pdf).

Як повідомляє Посольство України в Іспанії, внесення України у список безпечних країн означає, що з 27 липня громадяни України можуть подорожувати до Іспанії без необхідності надання довідок про вакцинацію або негативних результатів тестування на наявність Covid-19!

Єдиною вимогою для в’їзду залишається завчасне заповнення формуляра санітарного контролю на сайті spth.gob.es.

З 27 липня дозволятимуться усі подорожі з України за умови надання для осіб віком від 12 років одного з таких документів:

  • сертифікат про вакцинацію (схвалені всі вакцини, що використовують в Україні)
  • негативний результат ПЛР-тесту за 72 години до в’їзду або негативний результат швидкого тесту за 48 годин до в’їзду
  • довідка про одужання

Умови в’їзду в Іспанію для українців з 27 липня:

Для усіх пасажирів (у тому числі для дітей), які прибувають до Іспанії повітряним або морським транспортом, у тому числі з метою транзиту до інших країн, має бути завчасно заповнений формуляр санітарного контролю (на порталі МОЗ Іспанії spth.gob.es або завантаживши мобільний додаток Spain Travel Health –SpTH– на телефон) та отриманий QR код для надання на вимогу представників компанії перевізника перед посадкою, а також служб санітарного контролю в пункті пропуску в порту або аеропорту по прибуттю до Іспанії.

Важливо! В найближчі дні не варто ризикувати летіти в Іспанію без тесту чи без вакцинації. Працівники аеропорту можуть ще не знати про нові правила і існує ймовірність, що вас можуть не пустити на рейс.

Де вказано, що громадянам країн, які внесені у перелік безпечних не потрібно тестів?

Про це повідомляє Посольство України в Іспанії. Також про це йдеться на офіційному порталі Іспанії travelsafe.spain.info у розділі частих запитань.

На сайті Timatic, яким користуються більшість авіакомпаній в світі, Україна вже додана у список країн, які звільнені від надання тесту при в’їзді в Іспанію.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Нагадаємо, що Іспанія дозволила в’їзд вакцинованим українцям ще з 7 червня. А тепер в’їзд можливий з негативним тестом або сертифікатом вакцинації або довідкою про одужання. без обмежень.

Які вакцини визнають в Іспанії?

Визнають вакцини, що схвалені Європейським агентством з лікарських засобів (EMA) або схвалені для екстреного застосування Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я (ВООЗ). На даний час такими вакцинами є Pfizer/Biontech, Moderna, Astra-Zeneca/Covieshield, Johnson & Johnson, Sinovac та Sinopharm. Після отримання останньої вакцини має минути понад 14 днів.

15 липня Рада ЄС внесла Україну до переліку країн яким рекомендовано поступово відкрити в’їзд до країн ЄС. Рішення має рекомендаційний характер і кожна країна ЄС може прислухатися до рекомендацій а може й залишити чинні обмеження. Коли і які країни можуть відкрити кордони та відповіді на інші питання розбирали у попередній статті.

Де шукати дешеві авіаквитки в Іспанію?

Квитки можете купувати на сайті лоукостів ryanair.com та wizzair.com або на kiwi.com

Посилання на пошук та бронювання авіаквитків на прямі рейси з України в Іспанію:

Лінки на офіційні джерела

Оновлено 24 липня. Україна додана у перелік третіх країн з 27 липня у наказі МВС Іспанії, але не додана у список безпечних країн від Міністерства охорони здоров’я Іспанії, що діє з 26 липня до 2 серпня. МЗС України у правилах в’їзду на карті країн все ж вказує, що в’їзд буде дозволено.

Оновлено 27 липня. Україну додали в список безпечних країн на сайті Міністерства охорони здоров’я Іспанії.

Додатково – правила на карті МЗС України

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia