купити дешеві авіаквитки

Укрзалізниця призначає додатковий поїзд Київ – Ужгород!

Додатковий потяг Київ – Ужгород від Укрзалізниці!

Укрзалізниця додає рейс для одного з найпопулярніших напрямків: додатковий поїзд №245/246 Київ – Ужгород – Київ робитиме рейс з Києва та Ужгорода щодня з 13 по 18 травня.

Розклад потяга №245/246 Київ – Ужгород

Поїзд вирушатиме з Києва о 23:01 і прибуватиме до Ужгорода о 14:10 наступного дня із зупинками в Мукачеві о 12:50 та на станції Батьово о 13:23. З Ужгорода поїзд вирушатиме о 20:13 з прибуттям до Києва о 10:11.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Укрзалізниця продовжує відновлення мережі кас по всій країні

Станом на 12 травня вже відновлено роботу квиткових кас на 16 вокзалах та станціях по всій країні, і Укрзалізниця планує продовжити цей процес у містах, які будуть звільнені з-під російської окупації.

І не просто відновлювати, а робити це максимально швидко, як у Чернігові. Ввечері 14 квітня місто було повністю убезпечене від російських загарбників, а вже зранку 15 квітня команда квиткових касирів: завідувач квиткової каси Юлія Шолупець з касирами Наталією Богович, Світланою Пляшкою та Людмилою Рудич – вийшла на робочі місця, прибрала приміщення та підготувалась до відновлення роботи. Наступного дня, 16 квітня, наші пасажири вже купували в касі квитки на оперативно запущений регіональний поїзд.

Станом на зараз Укрзалізниця вже відновила роботу 45 % квиткових кас із тих, що припиняли функціонування через збройну агресію росії проти України.

Харчування повертається до поїздів Інтерсіті+: частина коштів піде на допомогу постраждалим від війни дітям

З 13 травня в усіх швидкісних поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+ знову стане доступним замовлення їжі, напоїв та снеків на борту. Пасажирам будуть запропоновані улюблені хот-доги, сендвічі, кава та десерти.

А найголовніше нововведення: 2 гривні від вартості кожного гарячого напою на борту поїзда будуть спрямовані на лікування дітей, які постраждали внаслідок агресії росії проти України. Пасажири зможуть долучитися до соціальної ініціативи, яку Укрзалізниця реалізує разом з фуд-партнером WOG Cafe та благодійним фондом «Твоя Опора», з 13 травня по 31 серпня 2022 року. Фонд розподілить отримані кошти на допомогу дітям у 67 лікарнях у 20 областях України, а також підопічним дитячих будинків у містах, що потерпають від російської агресії.

Читайте також: