купити дешеві авіаквитки

Уряд дозволив іноземним громадянам в’їзд в Україну та оприлюднив список країн, які готові приймати українців! (оновлено 14 червня)

Уряд відкрив пункти пропуску в аеропортах України і дозволив в’їзд іноземцям деяких країн.

Сьогодні, 12 червня, на позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення про відновлення роботи пунктів пропуску та пунктів контролю в аеропортах України, а також про забезпечення можливості перетину кордону іноземними громадянами. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“Продовжуємо поступово відновлювати нашу авіацію. Сьогодні Уряд своїм рішенням відкрив пункти пропуску в аеропортах України та дозволив в’їзд для іноземців, які не є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і не перебували на території таких держав протягом останніх 14 днів. Ці зміни дадуть змогу відновити роботу підприємств авіаційного транспорту і налагодити міжнародне повітряне сполучення”, – зазначив Міністр.

За його словами, таке рішення є очікуваним та невід’ємно пов’язаним із відновленням міжнародного регулярного пасажирського авіасполучення в Україні з 15 червня.

“Прерогатива у відкритті кордонів залишатиметься для країн з розвиненим туристичним напрямом і сприятливою епідеміологічною ситуацією. Ми поступово відкриваємо небо, але безпека та захист наших громадян залишаються в пріоритеті”, – додав Владислав Криклій.

Перелік країн, громадянам яких дозволено в’їзд, а також точні критерії, за якими буде оцінюватися “значне поширенням COVID-19” міністр не уточнив. Як з’явиться детальна інформація – статтю оновимо.

Оновлено 14 червня. МОЗ визначив правила перетину кордону України у зв’язку з відновленням авіасполучення з 15 червня.

Зокрема, визначено перелік країн, які увійдуть до так званої “червоної” та “зеленої” зони. До “червоної” зони будуть відноситись країни, де кількість хворих на COVID-19 на певну дату складає більше 40 осіб на 100 тис. населення. Громадяни, які прибувають із цих країн, повинні будуть проходити обов’язкову обсервацію або самоізоляцію. МОЗ буде публікувати перелік таких країн на своєму сайті.

Які країни готові приймати українців?

Також Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, у які країни зможуть полетіти українці після відновлення авіасполучення.

З 15 червня готові приймати українців:

  • 📍 Албанія, США – без обмежень на кордоні;
  • 📍 Велика Британія – з дотриманням карантину 14 днів;
  • 📍 Туреччина – без обмежень на кордоні та тестуванням по прибуттю.

З 27 червня:

  • 📍 Туніс – з тестуванням по прибуттю;

Буде розглянута можливість відкриття кордонів після покращення епідемічної ситуації в Україні:

  • 📍 Кіпр, Чорногорія, Грузія, Греція – з 1 липня.

Нагадаємо, що країни ЄС відкриють зовнішні кордони не раніше липня. З 1 липня обмеження знімуть для громадян країн, де епідемічна ситуація схожа або краща, ніж у ЄС. Відповідний список повинні будуть погодити країни-члени. Для України рішення ще не ухвалене. Воно буде залежати, зокрема, від розвитку епідемічної ситуації.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email