купити дешеві авіаквитки

В аеропортах Києва, Львова, Харкова та Одеси можна пройти ПЛР-тестування!

ПЛР-тестування в аеропортах Києва, Львова, Харкова та Одеси!

В Україні відкриті кордони для в’їзду, але після повернення з країн червоної зони необхідно пройти самоізоляцію/обсервацію. Самоізоляцію можна достроково припинити, якщо скористатися послугами сертифікованих лабораторій з ПЛР-тестування.

На даний час більшість міжнародних аеропортів України пропонують можливість здати біоматеріал для проведення ПЛР-тестування відразу після прильоту в аеропорт.

Ви також можете здати ПЛР тест не в аеропорту, а в будь-якій сертифікованій лабораторії вашого міста.

Читайте також:

В яких аеропортах України можна пройти ПЛР-тестування?
На сьогодні ПЛР тестування можна зробити в аеропортах Київ-БориспільКиїв ім. СікорськогоЛьвівХарківОдеса.

Детальніше про лабораторії в аеропортах України

Міжнародний аеропорт “Бориспіль”

В Міжнародному аеропорту “Бориспіль” у загально доступній зоні, на 2 поверсі терміналу D працює пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19. Здати ПЛР-тест на COVID-19 може абсолютно кожен пасажир.

По прильоту в Україну з країн “червоної зони” є можливість здати тест і  припинити самоізоляцію.

Також у пасажирів є можливість здати тест і отримати сертифікат з результатом перед вильотом за кордон. Сертифікат видається не тільки українською, а й англійською мовою.

Забір біоматеріалу відтепер проводять професійні працівники медичного пункту Міжнародного аеропорту “Бориспіль”, а тестування здійснюють: Медичні лабораторії “Діла”, ADONIS, «Ескулаб», «МедЛаб». Вартість послуг кожна лабораторія визначає індивідуально.

Час роботи  пункту забору біоматеріалу: 24/7.

Більше інформації та відповіді на поширені питання на сайті аеропорту

Аеропорт Київ – Kyiv Sikorsky Airport

Пасажири, які щойно прилетіли в міжнародний аеропорт «Київ», можуть пройти ПЛР-тестування у спеціальному пункті, котрий після відкриття міжнародного сполучення запрацював в аеропорту. Тестування здійснюється в загальнодоступній зоні, біля медпункту на першому поверсі Терміналу А.

Тестування здійснюється в загальнодоступній зоні, біля медпункту на першому поверсі Терміналу А. Аналізи добирають співробітники клініки VERDE Medical Clinic. Дослідження переважно проходять пасажири, які прилетіли з країн «червоної зони», але тест може пройти будь-який пасажир.

Результат дослідження надійде на е-мейл пасажира протягом 24 годин. Вартість послуги становить 1700 грн за одну людину.

Також результати тестів лабораторія відправляє в Центр громадського здоров’я. За наявності негативного результату, з мобільного додатка “Дій вдома», пасажиру надсилається повідомлення щодо зняття з резервації і припинення дії 14-денного контролю самоізоляції.

Тестування можна оплатити онлайн на сайті клініки VERDE, готівкою або банківською картою.

Детальна інформація на сторінці аеропорту.

Міжнародний аеропорт “Львів”

У львівському аеропорту працює пункт забору лабораторії Unilab. Аеропорт розпочав ПЛР- тестування для дострокового припинення самоізоляції осіб, що перетнули державний кордон, медична процедура разом з оформленням триває 15 хв. Оплатити тест можна тільки через інтернет сторінку. Більше інформації про оплату можна знайти на сайті Unilab. Ціна тесту – 1500 грн.

Пункт забору працює під час прильоту рейсів з країн що входять в “червону” зону. Можливість зробити тест в аеропорту допоможе мандрівникам пришвидшити вихід з самоізоляції.

Новина на сторінці аеропорту Львів

Аеропорт Харків

18 липня в аеропорту «Харків» розпочав роботу пункт забору аналізів для проведення ПЛР-тестування на COVID-19. Тестування проводиться співробітниками акредитованої лабораторії, а результати протягом доби відправляються до Центру громадського здоров’я МОЗ України. При негативному результаті пасажири рейсів, що прибувають з країн «червоної» зони, зможуть достроково завершити самоізоляцію, завдяки такому алгоритму:

  • протягом 24 годин після забору аналізів лабораторія вносить результат тестування в електронну систему Центру громадського здоров’я України
  • дані, внесені лабораторією, автоматично синхронізуються з сервісом «Дій вдома»;
  • сервіс “Дій вдома» повідомляє пасажира про можливість припинення самоізоляції.

Пункт тестування розташований на першому поверсі терміналу «А» (каса №20). Вартість тестування залежить від часу доби: з 8:00 до 21:59 вона становить 1 800 гривень, у нічний час — 2 100 гривень. Оплатити послугу можна готівкою або банківською картою. Пункт працює за наступним графіком:  понеділок, вівторок, середа, субота — з 09:00 до 23:00; четвер, п’ятниця, неділя — з 09:00 до 02:00.

Міжнародний аеропорт “Одеса”

Відтепер мандрівники, які прилітають до Одеси з країн “червоної зони” зможуть пройти ПЛР-тест на коронавірус прямо в аеропорту “Одеса”. На місці працює пункт забору аналізів для проведення ПЛР-тестування медичної лабораторії CSD Health Care.

Щоб скористатися послугою заповніть форму на сайті та оплатіть послугу. Ціна послуги 1500 грн, детальна інформація про процедуру тестування на сайті лабораторії.

Зверніть увагу, що для зняття карантину вам потрібно вказати той самий номер, що був указаний при реєстрації у сервісі “Дій вдома”. Результати досліджень будуть готові орієнтовно за 24 години після здачі аналізу. Лабораторія вносить результат тестування до електронної системи Центру громадського здоров’я України з якої дані автоматично синхронізуються з сервісом «Дій вдома».

Детальніше про послугу на сайті аеропорту.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia