купити дешеві авіаквитки

Wizz Air відновив рейси з Києва (Жуляни)! Також Wizz Air виконав рейс з Одеси!

візз ейр авіаквитки
Wizz Air / photo by Lowcostavia

Wizz Air частково відновив рейси в Україну! Сьогодні виконано 6 рейсів з Києва та 1 рейс з Одеси!

Відновлення міжнародних рейсів з аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни) планувалося ввечері 15 червня. Але того ж дня єдиний міжнародний рейс було скасовано і аеропорт опублікував повідомлення, що “не буде обслуговувати регулярні міжнародні пасажирські рейси до 17 червня у зв’язку з продовженням дії карантину COVID-19 у місті Києві, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 392 від 20.05.2020 року”

Авіакомпанія Wizz Air, яка виконує рейси з аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни), вдень 16 червня домовилася про тимчасове перенесення рейсів на 17 червня в аеропорт Бориспіль. Але вчора ввечері обмеження на перельоти з аеропорту Київ ім. Сікорського були достроково зняті і о 23:28 аеропорт прийняв свій перший міжнародний рейс авіакомпанії Belavia (Мінськ – Київ).

Отже, авіакомпанії Wizz Air не довелося переносити рейси в Бориспіль і сьогодні вранці з аеропорту Київ ім. Сікорського (Жуляни) угорський лоукост виконав свій перший рейс з України після послаблення карантину на напрямку Київ – Дортмунд.

Сьогодні у Wizz Air заплановано 6 рейсів з Києва:

  • Київ (Жуляни) – Дортмунд (вилетів о 6:57)
  • Київ (Жуляни) – Будапешт (вилетів о 10:36)
  • Київ (Жуляни) – Лондон (Лутон)
  • Київ (Жуляни) – Меммінген
  • Київ (Жуляни) – Таллінн
  • Київ (Жуляни) – Копенгаген

Також сьогодні Wizz Air виконав рейс з Одеси.

  • Одеса – Берлін

Зауважте, що Wizz Air відновлює лише частину напрямків. Цілком ймовірно, що у найближчі дні будуть скасування і зміни в розкладі. Наприклад сьогодні Wizz Air виконає лише 6 з 16 рейсів з Києва. На завтра у Wizz Air запланований лише один рейс Київ – Берлін.

Відновлення рейсів Wizz Air у Львів, Харків та Запоріжжя.

Авіакомпанія Wizz Air також планує відновити рейси у Львів, Харків та Запоріжжя. У розкладі авіакомпанії Wizz Air заплановані рейси зі Львова та Харкова – з 19 червня, з Запоріжжя – з 23 29червня.

Wizz Air відновив польоту у Львів та Харків з 19 червня!

В’їзд українцям в країни Євросоюзу з туристичною метою дозволять не раніше липня.

Країни ЄС відкриють зовнішні кордони не раніше липня. З 1 липня обмеження знімуть для громадян країн, де епідемічна ситуація схожа або краща, ніж у ЄС. Відповідний список повинні будуть погодити країни-члени. Для України рішення ще не ухвалене. Воно буде залежати, зокрема, від розвитку епідемічної ситуації.

Отже, як мінімум на рейси у червні, громадян України не будуть допускати на рейси в Країни ЄС з туристичною метою. Виключенням є українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання в ЄС, а також ще певні категорії громадян.

Польща закрила міжнародне авіасполучення з Україною до 30 червня

Ввечері 16 червня Уряд Польщі заборонив виконання авіарейсів у Польщу з країн, що не є членами Євросоюзу чи Європейської асоціації вільної торгівлі. Також, окремо польоти заборонені у Великобританію, Північну Ірландію, Швецію та Португалію.

Отже, всі авіарейси з України в Польщу скасовані щонайменше до 30 червня.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email