купити дешеві авіаквитки

Як забронювати готель на сайті HotelsCombined.com

як забронювати готель

Як забронювати готель для подорожі за допомогою HotelsCombined

Хочеш того чи ні, але під час кожної мандрівки потрібно думати, де переночувати. Варіантів насправді є дуже багато, починаючи від ночівлі просто неба чи у власній палатці, на вокзалах, в монастирях, в міліцейських відділках і закінчуючи яхтами, віллами чи літаками.

У цій публікації детально розглянемо, як забронювати проживання у більш звичному місці, а саме у готелі чи хостелі з допомогою сайту HotelsCombined.

Також у розділі Порадник вже є корисні статті про те, як шукати житло на Couchsurfing, як купувати дешеві квитки Ryanair, Pegasus, PolskiBus та як шукати квитки лоукостів на Skypicker.com

А зараз про те, що ж воно таке – HotelsCombined.

Що таке HotelsCombined

HotelsCombined – це система ПОШУКУ готелів. На сайті не бронюють, а шукають, оскільки це метапошуковик, а не система бронювання.

То чим же вигідний цей сервіс? Які переваги він має у порівнянні з системами бронювання, такими як Booking.com, Agooda.com чи іншими? Адже вони укладають договір з готелями про хорошу знижку на номери і в них дешевше!

HotelsCombined є метапошуковиком, який шукає вигідні пропозиції готелів і в базі Booking, і в базі Hotels, і в базі Agoda, і в багатьох інших. Це означає, що ви можете побачити ціну за номер в одному готелі, представлену на різних системах бронювання, і вибрати більш вигідну. HotelsCombined об’єднує десятки баз, порівнює номери і вартість в системі з понад 5-ти мільонів пропозицій, що більше, ніж в будь-якого його аналога.

Для більш точного порівняння ціни у різних системах бронювання HotelsCombined показує ціну без податків та зборів. Отже, при переході, наприклад, на Booking.com ви побачите дещо вищу ціну з податками та зборами.

Як забронювати номер в готелі

Заповнюємо форму

Спробуймо зрозуміти, як користуватися сайтом HotelsCombined. Загалом у цьому немає нічого складного, адже все продумане та інтуїтивно зрозуміле. Всі важливі деталі на скріншотах будуть виділені зеленими лініями.

Перше, що бачимо на сайті – класична форма пошуку на головній сторінці. У правому верхньому куті можна обрати мову і валюту (у прикладі українська мова і євро).

як забронювати готель

Обираємо, де шукатимемо готель. Система пропонує варіанти з кількістю готелів та інші підказки. Можна вводити місто, район або відразу готель, якщо знаєте його назву. Ми розглянемо, для прикладу, Будапешт.

як забронювати готель

Обираємо дати прибуття та від’їзду. Можливі дати показані у вигляді списку чи календаря (для цього необхідно клацнути на значок, схожий на сітку). Оберемо, скажімо, 14-15 листопада 2015 року, номер для двох. Звичайно ж, переважно зупиняються більш ніж на одну ніч, але так простіше.

як забронювати готель

Результати пошуку

Клікаємо на кнопку Пошук і на новій сторінці бачимо результати пошуку у вигляді списку готелів, відсортованих за параметром Рекомендовано (зазвичай це одні з найдорожчих готелів). Як бачимо, список дуже великий: 857 готелів на вибір. Це надто багато, адже серед них буде складно знайти потрібний. Необхідно визначити точніші критерії пошуку. Зверніть увагу, зверху є рядок, де вказано рівень вкладення, з лінками.

як забронювати готель

Перейдемо на сторінку Будапешт, клацнувши на відповідний лінк. Тут є карта зі всіма готелями, на якій можна шукати потрібний. Під картою є список місць у Будапешті, які можуть нас зацікавити: аеропорти неподалік, пам’ятки, різні райони Будапешта тощо. Все показано у вигляді лінків. Для прикладу, оберемо V. district (центральний район Будапешта). Спочатку ми знайшли готелі у всьому Будапешті, а зараз переглянемо готелі лише в межах району V. Ви обиратимете те, що вам більше підходить.

як забронювати готель

Форма пошуку для напрямку V. district така ж, як і на головній сторінці. Сайт пам’ятає дані, введені на головній сторінці, тож форма вже заповнена. Залишається лише натиснути Пошук.

як забронювати готель

Бачимо результати пошуку, яких тепер 217. Можна відсортувати їх за ціною (за замовчуванням вони завжди упорядковані за параметром Рекомендовано). Зліва є список фільтрів (обведено зеленим), де також можна обрати те, що вам потрібно. Наприклад, діапазон ціни, наявність Wi-Fi, кондиціонера, басейну, кількість зірок, рейтинг та багато іншого.

hotelscombined-13_1-HotelsCombined.com – Готелi у V. districtg

Фільтри і сортування результатів пошуку

HotelsCombined надає досить багато можливостей для фільтрування та вибору потрібного готелю. Тому розповім, яким чином діяв би сам. У цьому випадку послідовність дій не є настільки важливою: ви можете робити все так, як зручніше вам.

Отже, незважаючи на те, що ми отримали список готелів потрібного району, їх все одно надто багато, адже вибрати потрібно один. Також важливо розуміти, наскільки він комфортний. Саме тому я ставлю фільтри – позначки біля потрібної ціни, кондиціонера, Wi-Fi та рейтингу 8-9 балів. Потім все сортую за ціною. Фільтри можна обрати будь-які і скільки завгодно.

Але слід розуміти, що можна задати стільки фільтрів, що в результатах нічого не залишиться, тому варто забрати частину фільтрів, якщо результатів зовсім мало або нема.

До речі, зверніть увагу на рейтинг готелю і фільтр за рейтингом – це критерій якості. Я намагаюся завжди обирати готелі з рейтингом не меншим ніж 7, а краще більшим ніж 8. Це певна гарантія того, що все буде добре.

Ставимо позначки в потрібнях місцях і отримуємо в результатах вже 30 готелів. Тепер вибір став набагато простішим. Зверніть увагу на те, що готелі ми впорядкували за ціною.

HotelsCombined.com – Готелi у V. district

Ми шукали готель на одну ніч, тож ціна показана за одну ніч. Якщо ж обрати тиждень, скажімо, 14-21 липня, то буде показано ціну за тиждень.

hotelscombined-16_0-HotelsCombined.com – Готелi у V. district

Карта готелів

З 30-ти готелів також треба вибирати. Настав час розглянути на карті, де вони розміщені. Оскільки загалом всі вони нас влаштовують (адже ми виставили всі необхідні фільтри), всі з хорошим рейтингом (більше ніж 8), то я просто перегляну розміщення перших трьох готелів на карті, вони є найдешевшими з вибраних.

Для кожного готелю відразу під рядками назви латиницею та кирилицею є лінк на карту.
Клацаємо, відкривається карта. Зверніть увагу, що маркер вибраного готелю на карті є червоним, синіми маркерами позначені відфльтровані готелі, а жовтим – усі готелі у вибраному районі. Готелі, що є на нашій сторінці пошуку (після фільтрів, 30 результатів), пронумеровані відповідно до списку, сортованого за ціною. Тобто маркер з одиничкою є першим готелем зі списку. Не обов’язково відкривати карту окремо для кожного готелю, можна переглянути відразу всі на одній карті.

hotelscombined-20_3-HotelsCombined.com – Готелi у V. district

Відкривши карту, я побачив, що у всіх готелів та хостелів нормальне розташування, тож перевагу надам тому, де є найдешевший двомісний номер, а це Animation City Hostel з рейтингом 9,1.

2015-10-04 21_31_04-

Сторінка готелю

Клацнувши по назві готелю на сторінці результатів пошуку, перейдемо на сторінку готелю. Тут знайдемо опис готелю, короткі відгуки, фото, рейтинг і карту. Вже на цьому етапі можна зрозуміти, чи варто його далі розглядати.

Якщо варто, то погляньте на нижню частину сторінки, де є список систем бронювання з цінами. Заради цього все і було задумано. Ви можете обрати як найдешевшу, так і найбільш знайому для вас систему бронювання. Річ у тому, що вартість може відрізнятися на 10-40%.

hotelscombined-22_3-Animation City Hostel, Будапешт - Порівнюйте пропозиції

Перехід у систему бронювання

Оскільки найчастіше я користуюся системами Booking та Agoda, то зазвичай обираю одну з них. Звичайно ж, у випадку, якщо нема нічого іншого з кардинальною різницею ціни. Клацаємо Дивитись пропозицію в тому рядку, де написано Booking.com, і переходимо в систему бронювання.

Із сайту HotelsCombined нас буде перенаправлено на ту чаcтину сторінки, де вказано ціну за номер. Віднедавна Hotelscombined показує ціну без податків та зборів, а booking.com показує повну вартість, отже ціна буде дещо вищою.

hotelscombined-28_5-Booking.com_ Animation City Hostel , Будапешт, Угорщина - 122 Відгуки гостей . З

Перше, що слід зробити після перевірки ціни – ще раз подивитися на рейтинг, оскільки HotelsCombined показує середній рейтинг у всіх системах бронювання. Мене цікавить рейтинг саме на Booking, він може бути як вищим, так і нижчим. Для цього слід прокрутити сторінку готелю на Booking до самого верху. Тут ми бачимо, що рейтинг 8,0. Цілком підходить!

hotelscombined-26_1-Booking.com_ Animation City Hostel , Будапешт, Угорщина - 122 Відгуки гостей 4

З рейтингом все в порядку, та все ж перед прийняттям рішення варто прочитати хоча б декілька відгуків від людей, які вже винаймали номери в цьому готелі, щоб вберегти себе від можливих підводних каменів. Клікаємо на рейтинг і переходимо на сторінку відгуків.

hotelscombined-28_0-Booking.com_ Animation City Hostel , Будапешт, Угорщина - 122 Відгуки гостей . З

Оформлення бронювання (наприклад на Booking.com)

Якщо все влаштовує, то залишилось забронювати номер у готелі. Ще раз перевіряєте дати, перевіряєте розміщення готелю на карті (про всяк випадок), читаєте правила готелю (внизу сторінки є розділ “Корисно знати”, де вказано час заїзду та виїзду, трансфер, поселення дітей тощо) і розпочинаєте бронювання. Оберіть потрібний номер, клікнувши на випадаючому меню і обравши “1”, ознайомтеся з умовами бронювання (у даному випадку безкоштовне скасування до 12 листопада) та натисніть Забронювати зараз.

hotelscombined-28_5-Booking.com_ Animation City Hostel , Будапешт, Угорщина - 122 Відгуки гостей . З

Вводите ім’я, прізвище та електронну адресу, на яку надійдуть деталі бронювання. Якщо ви маєте обліковий запис на Booking, то після авторизації більша частина даних буде заповнена автоматично.

Зверніть увагу на опцію “Отримайте онлайн-доступ до свого бронювання“: її потрібно зробити активною для того, щоб мати змогу, скажімо, відмінити своє бронювання заздалегідь, якщо плани змінилися.

hotelscombined-33_1-Booking.com_ Ваші дані

На наступному екрані вводите дані банківської картки (у разі потреби) та бронюєте готель на booking.com, натиснувши Забронювати цей номер за 26 євро.

hotelscombined-37_0-Booking2

Вітаю! Номер заброньовано!

Роздрукуйте підтвердження та перевірте пошту, вам має надійти лист з детальною інформацією про бронювання.

як забронювати готель

Якщо ваші плани зміняться, то ви зможете внести зміни чи безкоштовно скасувати бронювання (якщо це дозволяють умови конкретного готелю), перейшовши за посиланням Внесення змін у бронюванні, що міститься у листі з підтвердженням.

2015-10-05 15_37_38-Ваше бронювання в_ Animation City Hostel - Gmail

Після прибуття у готель покажіть роздруківку бронювання чи лист-підтвердження з мобільного і оплатіть своє перебування зручним для вас способом (готівкою чи банківською карткою). Зауважте, що при пошуку готелю у налаштуваннях сайту я вибрав валюту євро, а у готелі розрахунок може відбуватися у валюті готелю (у цьому прикладі в угорських форінтах).


Мандрувати по Європі можна досить дешево, наприклад з багатьох українських міст через Кошице у Мілан (автобуси + авіаквитки) за 20 євро, зі Львова у Гданськ можна дістатися від 15 євро (це разом з перельотом)!

Для пошуку дешевих авіаквитків скористайтеся сайтом skypicker.com, що шукає квитки лоукост авіаліній або tickets.lowcostavia.com.ua, де можна придбати авіаквитки регулярних авіакомпаній по всьому світу.

Хочете першими дізнаватися про цікаві акції?

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

За матеріалом life-trip