купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія МАУ припинила продаж авіаквитків до 1 серпня!

photo by Yura Tanchyn

Авіакомпанія МАУ скасувала скасувала майже всі рейси до 1 серпня!

На сайті авіакомпанії Міжнародні авіалінії України припинили продаж квитків аж до 1 серпня 2020 року. Ще до вчора в системі бронювання авіакомпанії були доступні квитки на рейси з 1 липня.

З продажу зникли авіаквитки на всі міжнародні рейси, окрім Лондона. Також до серпня скасовано більшість внутрішніх рейсів, відновлення яких планувалося з 15 червня, – повідомляє Lowcostavia.com.ua

Оновлено о 12:00. Інформацію про призупинення продажу квитків до 1 серпня фактично підтвердив президент МАУ Євгеній Дихне під час прес-конференції в аеропорту Бориспіль:

“Все авиакомпании мира сегодня имеют открытые продажи на будущие периоды, которые выходят за рамки карантина. Например, мы закрывали свою продажу до 1 июля, понимая что до 1 июля ничего не произойдёт в авиации, сейчас мы наверняка закроем все продажи до, скорее всего, 1 августа, для того чтобы дать возможность назначать только те рейсы которые пассажиру будут понятно что мы будем выполнять. А определять эти рейсы будем исходя из возможностей туристическому пассажиру путешествовать”.

Зараз у розкладі авіакомпанії залишилося лише три внутрішні напрямки на поодинокі дати в червні: Київ – Одеса, Київ – Львів та Київ – Херсон.

  • Київ – Одеса: 12, 19 та 26 червня. Одеса – Київ: 14, 21 та 29 червня
  • Київ – Львів: 26 червня. Львів – Київ: 29 червня
  • Київ – Херсон: 19 та 26 червня. Херсон – Київ: 21 та 29 червня

Оновлений розклад внутрішніх рейсів на сайті МАУ.

З міжнародних рейсів можна купити авіаквитки на напрямку Київ – Лондон з 5 липня:

  • Київ – Лондон: з 5 липня

Підпишіться на канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найважливіші новини та знижки!

Оновлено 13 червня о 23:00. Авіакомпанія МАУ в червні виконає рейси в Амстердам, Париж, Ларнаку, Афіни, Стамбул та Тель-Авів з частотою один раз в тиждень.

Зауважте, що також можна купити квитки з перелічених вище міст до Києва на ті ж дати. При пошуку на сайті МАУ обирайте квитки в один бік. На міжнародні рейси у червні пошук авіаквитків у два боки не видає результатів.

Оновлено 14 червня. На сайті МАУ з’явився один рейс Київ – Баку 3 липня та Баку – Київ 5 липня

Оновлено 17 червня. Авіакомпанія МАУ опублікувала перелік рейсів, які буде виконувати в червні. 

Оновлено 15 червня. МАУ офіційно підтвердила запуск рейсів в Амстердам та Париж.

🇳🇱 Скористатися маршрутом в напрямку Київ-Амстердам зможуть тільки громадяни Нідерландів, інших держав ЄС, а також іноземці, дипломати та українці з робочими візами чи посвідченнями на проживання в ЄС, а також в інших випадках, визначених країною в’їзду.
🇫🇷 Право на виліт з Києва до Парижу мають громадяни Франції, інших держав ЄС, українці з посвідченнями на проживання в ЄС. Після прибуття обов’язкове проходження 14-денного карантину.

❗ Будьте уважні, перед подорожжю ознайомтеся із правилами прибуття країни призначення! Переконайтеся, що маєте усі необхідних для подорожі документи: візи, дозволи, довідки тощо. За виконання всіх застосованих законів щодо виїзду, в’їзду та транзиту країни відправлення і прибуття відповідає пасажир.


Кілька днів тому МАУ оголосила про відновлення внутрішніх рейсів з авіаквитками від 800 грн на восьми напрямках. Початок польотів планували з 12 червня, згодом перенесли старт на 15 червня, а сьогодні більшість скасували і залишили лише поодинокі рейси на трьох напрямках.

Водночас, авіакомпанія МАУ продовжить виконувати спеціальні рейси для повернення українців додому. У червні заплановані рейси з Бангкоку, Нью-Йорку, Маямі та Дубай.

3 червня Уряд України прийняв рішення відновити внутрішні пасажирські авіаперевезення з 5 червня. Міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України може відновитися не раніше 15 червня.

12 червня Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, у які країни зможуть полетіти українці після відновлення авіасполучення: з 15 червня – Албанія, США, Велика Британія, Туреччина, з 27 червня – Туніс, а також буде розглянута можливість відкриття кордонів після покращення епідемічної ситуації в Україні з Кіпром, Чорногорією, Грузією, Грецією – з 1 липня.

Країни ЄС відкриють зовнішні кордони не раніше липня. З 1 липня обмеження знімуть для громадян країн, де епідемічна ситуація схожа або краща, ніж у ЄС.

Що пропонує МАУ пасажирам скасованих рейсів?

  • Отримайте промокод онлайн. Обміняйте невикористаний квиток (його невикористану частину) або невикористану додаткову послугу на іменний промокод з додатковим бонусом в 25% вартості. Промокод може бути використаний для оплати вартості нового квитка, включаючи вартість тарифу і зборів, або додаткової послуги на будь-якому регулярному рейсі МАУ в будь-якому класі обслуговування. Скористатися промокодом можна на сайті МАУ протягом 2 років з дня його оформлення.
  • Змініть дату подорожі за тим самим маршрутом і в обраному класі бронювання в рамках терміну дії авіаквитка на рейси МАУ без сплати штрафних санкцій.
  • Відправте претензію щодо повернення коштів за невикористаний квиток:

Детальна інформація про зміни та повернення на сайті МАУ

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia