купити дешеві авіаквитки

Франція внесла Україну в зелену зону! В’їзд можливий з тестом!

Франція внесла Україну до переліку країн зеленої зони!

Франція внесла Україну до переліку країн так званої «зеленої» зони згідно з рекомендаціями Ради ЄС. У зв’язку з цим в’їзд громадян України до Франції відбувається відповідно до імміграційних правил Міністерства внутрішніх справ Франції.

Умови в’їзду в Францію для невакцинованих українців

У разі якщо громадянин України не пройшов вакцинацію, він може в’їхати до Франції за наявності ПЛР-тесту або швидкого антиген тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години до відправлення у Францію. Для мандрівників, що прибувають з країн підвищеного ризику (Кіпр, Іспанія, Греція, Нідерланди, Португалія) вимагається ПЛР або швидкий атиген-тест, зроблений не раніше, ніж за 24 години до відправлення.

Нагадаємо, що Франція дозволила в’їзд вакцинованим українцям ще з 9 червня. А тепер в’їзд можливий з негативним тестом або сертифікатом вакцинації.

Умови в’їзду в Францію для вакцинованих українців (Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Covishield, J&J)

Немає обмежень для в’їзду, якщо громадянин України вакцинований однією із вакцин, визнаних Європейським агентством лікарських засобів (EMA) і дозволених для використання на території Франції.

До їх числа належать вакцини Pfizer/Comirnaty, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield і Jansen/Johnson & Johnson. При цьому вакцинація вважається повною, якщо минуло 28 днів з часу вакцинації вакциною Janssen і 7 днів з часу другої дози у разі вакцинації іншими вакцинами – Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield).

Для контролю на кордоні вимагають пред’явити тільки документ, що підтверджує вакцинацію та заповнити заяву про відсутність симптомів Covid-19 та/або про відсутність контактів з особами, що захворіли на Covid-19.

Зазначені умови в’їзду застосовуються як до дорослих, так і до дітей (віком від 12 років).

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

15 липня Рада ЄС внесла Україну до переліку країн яким рекомендовано поступово відкрити в’їзд до країн ЄС. Рішення має рекомендаційний характер і кожна країна ЄС може прислухатися до рекомендацій а може й залишити чинні обмеження. Коли і які країни можуть відкрити кордони та відповіді на інші питання розбирали у попередній статті.

Де купити авіаквитки в Францію?

Квитки можете шукати на tickets.lowcostavia.com.ua на kiwi.com або на сайтах flyuia.com та skyup.aero.

Найдешевші авіаквитки з України у Францію пропонує українська авіакомпанія SkyUp Airlines, перевізник планує обслуговувати рейси зі столиці України в Париж, Марсель, Ніццу та Ліон.

Посилання для пошуку та бронювання авіаквитків на прямі рейси у Францію:

Лінки на офіційні джерела

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia