купити дешеві авіаквитки

Українські авіакомпанії МАУ, SkyUp, WindRose та Мотор Січ офіційно скасували свої рейси до 22 травня!

Photo by Yura Tanchyn

SkyUp та МАУ призупинили виконання рейсів до 22 травня, WindRose – до 31 травня!

Українські авіакомпанії МАУ, SkyUp, WindRose та Мотор Січ офіційно повідомили про скасування власних рейсів у зв’язку з продовженням загальнонаціонального карантину. Рейси МАУ та SkyUp призупинено до 22 травня, МоторСіч – до 24 травня, а WindRose – до 31 травня.

Зауважимо, що заборона на виконання пасажирських авіаперевезень є одним із обмежувальних заходів під час карантину, отже регулярні рейси всіх авіакомпаній з України скасовані як мінімум до 22 травня.

Оновлено 20 травня. Карантин продовжили до 22 червня, регулярні рейси всіх авіакомпаній скасовано щонайменше до 15 червня!

Спеціальні рейси для повернення українців додому будуть і надалі виконувати під час карантину. Перегляньте оновлений список станом на 22 травня.

Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів.

Відтак, серед запланованих послаблень є наступні: відкриття парків, скверів, зон відпочинку, перукарень, салонів краси, літніх майданчиків кафе і ресторанів. Також Уряд розглядає можливість дозволити роботу закладів громадського харчування на виніс, оптову і роздрібну торгівлю непродовольчими товарами (окрім зон розваг та фудкортів у ТРЦ); роботу закладів побутового обслуговування, музеїв, бібліотек, а також тренування спортивних команд на закритих базах тощо.

Щодо відновлення Україною міжнародного сполучення, то наразі точні дати невідомі, а приблизну оцінку дають міністри:

«Ми дуже обережно влітку спробуємо розпочати внутрішнє авіасполучення. З міжнародним — складніше. Рішення залежатимуть не лише від нас. Скажу відразу, що протягом літа повноцінного міжнародного авіасполучення не буде. Як було колись — не буде», — сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

«Якщо все буде добре, то з другої половини літа ми зможемо говорити про відновлення міжнародних сполучень», — сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Підпишіться на канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про найважливіші новини та акції!

 

МАУ повідомляє про подальше вимушене скасування рейсів до 22 травня включно.

Виконуючи розпорядження Уряду про тимчасове обмеження перетину державного кордону, спрямоване на запобігання поширенню на території України вірусу COVID-19, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» припиняє виконання регулярних рейсів на період з 17 березня по 22 травня 2020 року включно.

Оновлено 15 травня. Авіакомпанія МАУ забрала з продажу квитки до 1 липня 2020 року.

Безпека пасажирів та співробітників МАУ є пріоритетними для авіакомпанії. У зв’язку із необхідністю дотримання умов запровадженого рішенням Уряду України карантину, каси МАУ закриті для обслуговування клієнтів у період з 17 березня до 22 травня 2020 року включно. Контакт-центр перевізника тимчасово не приймає дзвінки, тож, будь ласка:

Ваш рейс скасовано?

  • Отримайте промокод онлайн. Обміняйте невикористаний квиток (його невикористану частину) або невикористану додаткову послугу на іменний промокод з додатковим бонусом в 25% вартості. Промокод може бути використаний для оплати вартості нового квитка, включаючи вартість тарифу і зборів, або додаткової послуги на будь-якому регулярному рейсі МАУ в будь-якому класі обслуговування. Скористатися промокодом можна на сайті МАУ протягом 2 років з дня його оформлення.

Якщо ваш квиток або додаткова послуга не підлягають обміну на промокод онлайн, заповніть форму зворотнього зв’язку.​

  • Змініть дату подорожі за тим самим маршрутом і в обраному класі бронювання в рамках терміну дії авіаквитка на рейси МАУ без сплати штрафних санкцій.

Детальна інформація про зміни та повернення на сайті МАУ

Інформація про спеціальні евакуаційні рейси МАУ, які будуть виконувати під час карантину.

SkyUp Airlines відкладає виконання регулярних рейсів до 22 травня 2020 року.

На позачерговому засіданні, що відбулося 4 травня, Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня. Відновлення авіасполучення можливе лише після припинення дії заборони на виконання пасажирських авіаперевезень, яка залишається одним із обмежувальних заходів під час карантину.

Що робити пасажирам?

Пасажири із квитками з датою вильоту до 22 травня включно, можуть:

  • отримати відшкодування вартості квитка згідно з умовами тарифу. Повернення коштів здійснюватиметься після закінчення карантину.
  • змінити дату вильоту без додаткових доплат. Детальніше у першій і другій новинах.
  • відшкодувати квиток у вигляді промокоду на 120% від суми невикористаної частини бронювання. Скористатися промокодом можна при оплаті квитків і послуг на будь-який напрямок авіакомпанії. Детальніше у новині.

Для отримання промокоду або відшкодування вартості/зміни дати вильоту квитка, придбаного на сайті авіакомпанії, пасажиру необхідно надіслати запит на letstalk@skyup.aero.

Для відшкодування вартості/зміни дати вильоту квитка, придбаного через агентську мережу авіакомпанії, пасажиру необхідно звернутися за місцем бронювання квитка.

Як відбувається обробка запитів

Запити на отримання промокоду обробляються в порядку черги.

Запити на отримання відшкодування вартості квитка згідно з умовами тарифу розглядатимуться після закінчення карантину, відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», який передбачає зупинення перебігу строків звернення за отриманням послуг та строків надання цих послуг, визначених законом, з дня оголошення карантину. Після завершення карантину перебіг строків продовжується.

Нагадуємо, зараз авіаперевізник виконує нерегулярні комерційні спецрейси та вантажні перевезення.

Детальніше про повернення та заміну квитків на сайті SkyUp

Інформація про спеціальні евакуаційні рейси SkyUp, які будуть виконувати під час карантину.

WindRose продовжує скасування рейсів до 31 травня 2020 року

В зв‘язку з тим, що рішенням Кабінету Міністрів України карантин продовжено до 22 травня, – всі авіарейси WindRose скасовано до 31 травня. Старт програми авіарейсів Україною заплановано на 1 червня.

Стосовно поновлення міжнародних авіарейсів – очікуємо на рішення Уряду.

Нагадуємо, що зміна дати та напрямку вильоту на міжнародних рейсах можлива до 31 грудня 2020 року. На внутрішніх авіарейсах зміну дати та напрямку дозволено необмежену кількість разів до 31 грудня 2020 року. Також для зручності пасажирів авіакомпанія надає можливість заміни одного міжнародного напрямку на три перельоти Україною.

За додатковою інформацією ви можете звернутися до Контактного центру Авіакомпанії у будь-який час, як до, так і після дати скасованого рейсу. Всі дані за вашими квитками збережено в системі.

Завдяки гнучкий тарифній політиці WindRose, ви маєте вдосталь часу спокійно, без поспіху, обміркувати коли саме Ви б хотіли скористатися своїм квитком наступного разу.

Детальніше на офіційній сторінці WindRose у facebook.

Motor Sich Airlines призупиняє рейси до 24 травня

В зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, що склалася у зв’язку з поширенням гострого распіраторного захворювання COVID-19 /коронавірус SARS-CoV-2, Авіакомпанія Мотор Січ припиняє виконання всіх регулярних рейсів до 24 травня 2020 року.

Пасажири, що мають авіаквитки на рейси авіакомпанії Мотор Січ з датою вильоту в період до 24 травня 2020 року можуть звернутися до Контактного центру авіакомпанії або в туристичне агентство, де був придбаний авіаквиток, для вирішення питань повернення коштів або перенесення вильоту на більш пізню дату.

Пасажирів, що мають авіаквитки на рейси авіакомпанії Мотор Січ з датою вильоту після 24 травня 2020 року, просять стежити за інформацією на офіційному сайті авіакомпанії flymotorsich.com і на офіційних сторінках авіакомпанії в соціальних мережах.

Інформація про відновлення рейсів або продовження терміну обмежень буде опублікована додатково.

Детальніше на сайті авіакомпанії

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Email this to someone
email