купити дешеві авіаквитки

Онлайн чек-ін в лоукостів Ryanair, Wizz Air та на сервісі Kiwi.com. Як виглядає посадковий талон?

Як виглядають посадкові талони на рейси Ryanair i Wizz Air з України (в тому числі і з Kiwi)

У більшості лоукост авіакомпаній реєстрація на рейс у аеропорті платна (35 євро у Wizzair і аж 55 євро у Ryanair). Щоб уникнути додаткової оплати після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет.

Онлайн реєстрація на рейс (check-in) полягає у введені паспортних даних пасажира та збереженні чи роздруку посадкового талону (boarding pass).

У зв’язку з коронавірусними обмеженнями авіакомпанії для рейсів з України видають замінники посадкових талонів (без штрихкодів, а інколи і без імені чи місця). Це нормально і для отримання посадкового талона потрібно підійти на стійку реєстрації для перевірки документів.

Wizz Air

Безкоштовна реєстрація на рейси Wizz Air можлива у проміжку від 48 до 3 годин до відправлення рейсу. Якщо ви оплатили вибір місця під час бронювання, то ви можете зачекінитися за 30 днів до рейсу.

Після онлайн чек-іну Wizz Air видає посадковий талон з повідомленням, що потрібно підійти на стійку реєстрації. У Львові Wizz видає талон зі штрих кодом. Але пасажирам все одно потрібно підійти на стійку реєстрації для перевірки документів.

   

Ryanair

Безкоштовна реєстрація на рейси Ryanair можлива у проміжку від 24 до 2 годин до відправлення рейсу. Якщо ви оплатили послугу “Вибір місця”, то можете реєструватися за 60 днів до рейсу.

При реєстрації через мобільний додаток Ryanair на рейси з України видає документ, який не містить штрих-коду і вказаного місця. Це нормально. Збережіть документ і в аеропорту безкоштовно отримаєте повноцінний посадковий талон.

Якщо залогінитися на сайт Ryanair, то можна завантажити документ з вказаним місцем, але без імені. Це теж нормально.

Такі ж документи надає і сервіс Kiwi.com (аналогічні оригінальному файлу з сайту Ryanair), хоча Kiwi і пише, що “Нам не вдалося зачекінити на рейс”. Збережіть цей документ і в аеропорту безкоштовно отримаєте повноцінний посадковий талон.

На рейсах в межах країн шенгенської зони, а також на рейсах в Україну Ryanair (i Kiwi) видають повноцінні посадкові талони, з якими можна йти відразу на перевірку безпеки (на скріншоті посадковий виданий Kiwi – але це оригінальний посадковий від Ryanair).

Реєстрація на рейс і посадкові талони на сайті Kiwi.

При купівлі авіаквитків на сайті Kiwi.com цей сервіс автоматично зачекінить вас на рейс і надішле на email документи аналогічні тим, які видає безпосередньо авіакомпанія.

Щоб kiwi виконав за вас чек-ін, після купівлі квитка вам потрібно внести паспортні дані пасажирів у відповідному розділі вашого бронювання на сайті kiwi.com. Kiwi надішле вам посадкові десь за день до вильоту.

Ви не зможете виконати онлайн чек-ін на сайті Ryanair самостійно, якщо купували квитки на сайті kiwi.com, оскільки kiwi.com використовує власні email адреси для купівлі квитків в Ryanair і без цієї адреси ви не зможете перевірити чи здійснити зміни в своєму бронюванні Ryanair.

Чому Kiwi пише, що “Ми не змогли зареєструвати вас на рейс”

На рейсах Ryanair з України, kiwi.com проводить за вас реєстрацію на рейс (online check-in), але оскільки Ryanair не видає повноцінного посадкового талона, kiwi надсилає лист з темою  “Зареєструйтеся в аеропорту”.

Далі kiwi зазначає, що “Ми намагалися зареєструвати вас онлайн, але це виявилося неможливо для одного з ваших майбутніх рейсів. Зареєструйтеся на стійці чи в кіоску реєстрації авіакомпанії в аеропорту. Вам, можливо, доведеться показати копію доданого електронного квитка й документ для реєстрації в авіакомпанії, на якому зазначено «This is not a boarding pass» (Це не посадковий талон)”.

Оскільки kiwi не зміг отримати повноцінний документ зі штрих кодом, то сервіс пише, що реєстрація виявилася неможливою.

Насправді ви зачекінені на рейс, вам лише потрібно завантажити копію файлу, що прикріплений до email листа (чи за лінком в додатку) і на якому написано This is not a boarding card. Цей документ показуєте в аеропорту і вам безкоштовно видають повноцінний посадковий.

Цей файл, що надає ківі є оригінальним документом від Ryanair який пересланий вам. Якщо б ви купили квитки на сайті Ryanair, то отримали на 100% аналогічний документ з написом This is not a boarding card.

   

Документ, який видає Ryanair та Kiwi:

Документ, який видає Ryanair та Kiwi на рейси з України.

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia