купити дешеві авіаквитки

З 1 серпня в Україні почнуть діяти нові правила визначення країн червоної та зеленої зони!

З 1 серпня зміняться критерії країн країн червоної та зеленої зони

Уряд України з 1 серпня змінить критерії, за якими будуть визначати країни червоної та зеленої зони. МОЗ буде використовувати такі ж методи, які застосовуються у країнах Євросоюзу.

Раніше для розрахунку бралися всі активні випадки на 100000 населення, а зараз будуть враховуватися нові випадки за останні 14 днів на 100000 населення.

Також не буде встановлено чіткого числа для поділу країн. В червону зону попадуть країни, де кількість випадків перевищує кількість таких випадків в Україні.

Зазнає змін і можливість припинення самоізоляції після повернення з країн червоної зони. З 1 серпня для припинення самоізоляції можна буде надати негативний ПЛР тест зроблений за кордоном не пізніше ніж за 48 годин до перетину кордону в Україну.

Нагадаємо, що після прибуття в Україну з країн зеленої зони – самоізоляція чи обсервація не потрібні. Після повернення з країн червоної зони потрібно пройти самоізоляцію.

Які будуть критерії поділу країн з 1 серпня?

Державою із значним поширенням COVID-19 (країною червоної зони) є держава, в якій наявна одна з таких ознак:

  • кількість нових випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні;
  • приріст нових випадків у державі за останні 14 днів порівняно з попередніми 14 днями становить більш як 30 відсотків.

Перелік держав із значним поширенням COVID-19 формується Міністерством охорони здоров’я та переглядається кожні сім днів.

Особа, яка підлягає самоізоляції, у зв’язку з перетином державного кордону, зобов’язана встановити та активувати мобільний додаток Дій вдома. У разі неможливості встановлення такого додатка особа підлягає обсервації.

Які зараз актуальні дані країн червоної та зеленої зони?

1 серпня МОЗ опублікував нові дані. В червону зону потрапили багато нових європейських країн: Польща, Угорщина, Німеччина, Австрія, Словаччина, Литва, Данія та інші! 

Всі країни країни червоної та зеленої зони в зручній таблиці з пошуком та сортуванням (дані актуальні на 1 серпня). 

Де можна переглянути статистику нових випадків за останні 14 днів?

Є кілька зручних сайтів:

Як можна припинити самоізоляцію?

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетином державного кордону (яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави із значним поширенням COVID-19) припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину.

Відповідні зміни вже затверджені і опубліковані на сайті Кабінету Міністрів України у постанові №641 від 22 липня. Постанова набирає чинності з 1 серпня 2020 року.

Детальний алгоритм припинення самоізоляції з переліком лабораторій в окремій статті.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Які країни Європи відкриті для українців?

Зауважте, що в’їзд в країни ЄС для українців з туристичною метою заборонено на невизначений термін.

Якщо авіакомпанія виконує рейс, але ви не можете летіти через урядові обмеження, то здійснити безкоштовну зміну дати чи повернення квитка авіакомпанія не дозволить.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia