купити дешеві авіаквитки

Греція, Хорватія, Албанія, Сербія та Косово скасували ковідні обмеження на в’їзд!

Відразу декілька країн Європи анулювати ковідні обмеження на в’їзд!

З травня 2022 року Греція, Хорватія, Албанія, Сербія та Косово скасували ковідні обмеження для в’їзду. Відповідні повідомлення опубліковані на різних урядових сайтах цих країн.

Греція 🇬🇷

На сайті міністерства туризму грецької республіки оприлюднена оновлена інформація про ковідні обмеження щодо вʼїзду в Грецію:

  • з неділі 01.05.2022 року і до того часу, поки це дозволяють епідеміологічні дані, всі мандрівники, які прибувають до Греції незалежно від країни їх походження, більше не зобов’язані пред’явити дійсний сертифікат про вакцинацію або одужання від COVID-19 або доказ негативного результат тесту на інфекцію SARS-CoV-2 (ПЛР або експрес-тест на антиген).

Хорватія 🇭🇷

Штаб цивільного захисту Республіки Хорватія ухвалив рішення не продовжувати тимчасове обмеження на перетин кордону Республіки Хорватія, що діяло до 30 квітня 2022 року.

Отже ковідні обмеження скасовано, в’їзд до Республіки Хорватія дозволяється за тих же умов, що діяли до початку епідемії COVID-19.

Албанія 🇦🇱

Обмеження щодо COVID-19 для осіб, які в’їжджають на територію Албанії, знято з 1 травня 2022 року. Інформація про це оприлюднена на офіційному сайті посольства Албанії в Україні.

Сербія 🇷🇸

На урядовому інтернет-порталі Сербії повідомили про зміни правил та обмежень для вʼїзду на територію країни.

Уряд Сербії оголосив, що з вівторка 3 травня всі заходи контролю та обмеження пов’язані з інфекційною хворобою COVID-19 для в’їзду пасажирів до Республіки Сербія будуть скасовані для громадян Сербії та іноземців.

Починаючи з 3 травня громадяни Сербії та іноземці не будуть зобов’язані пред’являти докази негативного ПЛР-тесту, експрес-тесту на антиген, підтвердження одужання від COVID-19, а також докази вакцинації під час в’їзду в Сербію, незалежно від того, з якої країни світу вони в’їжджають до Республіки Сербія.

Косово

Інформація про скасування обмежень на в’їзд розміщена на сайті IATA (Міжнародна асоціація повітряного транспорту).

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Читайте також:

Джерела: