купити дешеві авіаквитки

Авіакомпанія SkyUp Airlines скасувала міжнародні рейси до 1 серпня!

фото Юрій Танчин

SkyUp скасував продаж авіаквитків на більшість міжнародних регулярних рейсів до 1 серпня!

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines припинила продаж авіаквитків на більшість міжнародних напрямків до 1 серпня.

Як свідчить аналіз системи бронювання перевізника проведений Lowcostavia.com.uaSkyUp Airlines скасував всі власні міжнародні регулярні рейси до серпня, за винятком рейсів з Києва в Тирану (Албанія) та Бургас (Болгарія).

Зараз у продажу в авіакомпанії SkyUp є міжнародні регулярні рейси в Тирану, а з 24 31 липня – з Києва в Бургас. Всі рeшта рейси SkyUp відкладено щонайменше до 1 серпня.

Також SkyUp повністю забрав з продажу рейси в Бургас з Харкова, Запоріжжя та Львова, в Барселону зі Львова, Одеси, Харкова та Запоріжжя, з Ларнаки в Запоріжжя та Одесу.

Повністю скасовані рейси SkyUp у 2020 році (відсутні в пошуку на весь рік):

 • Львів – Барселона
 • Одеса – Барселона
 • Харків – Барселона
 • Запоріжжя – Барселона
 • Одеса – Ларнака
 • Запоріжжя – Ларнака
 • Запоріжжя – Бургас
 • Львів – Бургас – повернули в продаж
 • Харків – Бургас – повернули в продаж

На початку липня SkyUp скасував три з восьми внутрішніх напрямки. Авіакомпанія у липні продовжить польоти на 5 маршрутах всередині України. Авіаквитки можна купити за ціною від 500 грн в один бік.

Чартерні перельоти на курортні напрямки наразі залишаються без змін.

Нагадаємо, що 17 червня ми повідомили, що SkyUp відклав більшість рейсів до 15 липня, офіційно авіакомпанія підтвердила це 20 червня. Тепер же скасування регулярних рейсів продовжили до серпня, а офіційне підтвердження буде за кілька днів.

У розкладі рейсів та датах відновлення польотів ще можливі зміни. Стаття буде оновлюватися.

Авіакомпанія зазначає, що зараз на рівні країн ведуться переговори і консультації, щоб відновлення регулярних рейсів стартувало якнайшвидше та у найбільш безпечний для пасажирів спосіб. СкайАп чекає офіційних угод між країнами та необхідних дозволів.

Обмеження на в’їзд у країни прильоту

З 15 червня 2020 року Україна почала відновлювати міжнародне регулярне авіасполучення. Однак через пандемію коронавірусу відкриття неба ще не означає зняття всіх обмежень на подорожі.

Тож перш ніж купувати квиток, вам необхідно обов’язково:

 • Перевірити самостійно правила в’їзду за обраним напрямком.
 • Переконатися, чи ви маєте всі необхідні для в’їзду документи. За їх відсутності вам можуть відмовити у здійсненні подорожі.

В’їзд українцям в країни Євросоюзу з туристичною метою заборонено щонайменше до 15 липня. Без зняття заборони громадян України не допустять на рейс у ЄС.

Що пропонує SkyUp пасажирам скасованих рейсів?

 • отримати відшкодування вартості квитка згідно з умовами тарифу. Повернення коштів здійснюватиметься після закінчення карантину.
 • змінити дату вильоту без додаткових доплат.
 • відшкодувати квиток у вигляді промокоду на 120% від суми невикористаної частини бронювання*. Скористатися промокодом можна при оплаті квитків і послуг на будь-який напрямок авіакомпанії. Детальніше у новині.

Зауважте, що якщо ви придбали квиток на рейс до країни, умови в’їзду до якої не можете виконати, то повернення коштів за невикористаний квиток здійснюватиметься згідно правил застосованого тарифу.

Які країни Європи відкриті для українців?

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia