купити дешеві авіаквитки

Уряд змінив критерії, багато країн перемістилися в зелену зону!

Новий метод визначення країн червоної та зеленої зони!

Уряд вкотре змінив критерії, за якими визначають країни червоної та зеленої зони.

Країною червоної зони є держава, в якій кількість нових випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

Нагадаємо, що з 1 серпня враховувалися нові випадки за останні 14 днів на 100000 населення, а також приріст нових випадків, через що до червоної зони потрапляли країни з мінімальною кількістю нових випадків, але з приростом більше 30%. З 14 серпня приріст взагалі не будуть брати до уваги.

Які зараз актуальні дані країн червоної та зеленої зони?

14 серпня МОЗ опублікував нові дані. В червоній зоні залишилися Албанія та Чорногорія.

В зелену зону перемістилися багато країн: БолгаріяПольща, Німеччина, Кіпр, Данія, Франція та інші. У зеленій зоні залишається Єгипет, Туреччина та Хорватія.

Всі країни червоної та зеленої зони в зручній таблиці з пошуком та сортуванням. 

Після прибуття в Україну з країн зеленої зони – самоізоляція чи обсервація не потрібні. Після повернення з відпочинку у країнах «червоної зони» українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Обсервації не підлягають особи, що прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону України.

Іноземцям обов’язково мати страховий поліс, який покриває COVID-19.

Де можна переглянути статистику нових випадків за останні 14 днів?

Є кілька зручних сайтів:

Як можна припинити самоізоляцію?

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетином державного кордону (яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави із значним поширенням COVID-19) припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину.

Детальний алгоритм припинення самоізоляції з переліком лабораторій в окремій статті.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Які країни Європи відкриті для українців?

Зауважте, що в’їзд в країни ЄС для українців з туристичною метою заборонено на невизначений термін.

Якщо авіакомпанія виконує рейс, але ви не можете летіти через урядові обмеження, то здійснити безкоштовну зміну дати чи повернення квитка авіакомпанія не дозволить.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia