купити дешеві авіаквитки

В МОЗ України “оновили” дані країн червоної зони. ОАЕ та Угорщина в зеленій зоні!

Інформація щодо кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення

2 жовтня МОЗ опублікував нові дані щодо кількості активних випадків COVID-19 на 100 тис. населення.

У порівнянні з попереднім списком за 25 вересня МОЗ України оновив дані лише однієї країни – України. Показник за крайні 14 днів на 100000 населення в Україні зріс з 109,5 до 126,5.

Кількість активних випадків COVID-19 за останні 14 днів у всіх решта країнах світу за даними Міністерства охорони здоров’я України залишилася без змін! :-О

Невідомо чи це необачність когось у МОЗ, лінь чи так вплинув вечір п’ятниці, але маємо те що маємо. Офіційні дані опубліковано і за винятком України вони не відрізняються від даних за 25 вересня.

Через зростання показника в Україні і дивної “стабільності” у інших країнах – у червону зону не перемістилася жодна країна, а у зелену потрапили 7 нових країн.

В зеленій зоні тепер ОАЕ, Угорщина, Боснія і Герцеговина, Монако, Чилі, Катар, Тринідад і Тобаго. Також в зеленій зоні залишається Хорватія, Туреччина, Єгипет, Болгарія та Албанія.

В червоній зоні залишилися Чорногорія, Чехія.

Порівняння даних за 25 вересня та 2 жовтня:

Всі країни червоної та зеленої зони в зручній таблиці з пошуком та сортуванням. 

Як визначають країни червоної зони?

Країною червоної зони є держава, в якій кількість нових випадків на 100 тис. населення за останні 14 днів перевищує кількість таких випадків в Україні.

Для чого використовують поділ на зони?

Цей перелік використовується лише для визначення необхідності самоізоляції чи обсервації при в’їзді в Україну.

Після прибуття в Україну з країн зеленої зони – самоізоляція чи обсервація не потрібні. Після повернення з відпочинку у країнах «червоної зони» українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку «Дій вдома». Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту.

Обсервації не підлягають особи, що прибули з країн «червоної» зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону України.

Де можна переглянути статистику нових випадків за останні 14 днів?

Є кілька зручних сайтів:

Чи дозволено в’їзд в Україну іноземцям?

Уряд України заборонив в’їзд для іноземців з 00.00 28 серпня до 00.00 28 вересня. У найближчі дні це рішення мають переглянути.

Як можна припинити самоізоляцію?

Самоізоляція, обсервація особи у зв’язку з перетином державного кордону (яка прибула з держави або є громадянином (підданим) держави із значним поширенням COVID-19) припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону або не пізніше ніж за 48 годин до перетину.

Детальний алгоритм припинення самоізоляції з переліком лабораторій в окремій статті.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати миттєві сповіщення про найкращі знижки та акції!

Які країни Європи відкриті для українців?

Зауважте, що в’їзд в країни ЄС для українців з туристичною метою заборонено на невизначений термін.

Якщо авіакомпанія виконує рейс, але ви не можете летіти через урядові обмеження, то здійснити безкоштовну зміну дати чи повернення квитка авіакомпанія не дозволить.

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:

facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia

Поділитися у соціальних мережах
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Whatsapp
Whatsapp
Email this to someone
email