купити дешеві авіаквитки

Австрія скасувала ковідні обмеження на в’їзд!

Від сьогодні ковідні обмеження на в’їзд в Австрію скасовані!

На офіційному туристичному порталі Австрії повідомили про скасування з 16 травня так званого правила “3-G” (вимоги вакцинації/перенесеної хвороби або тесту) для туристів, які прибувають до Австрії з усіх країн.

На урядовому сайті Австрії вказано, що особливі вимоги діють лише для країн з дуже високим епідеміологічним ризиком. Але зараз немає жодної країни, яку Австрія вважає країною з дуже високим епідеміологічним ризиком, а для всіх інших країн обмеження повністю зняті.

Під час вашого перебування в країні діють такі правила:

  • маски FFP 2 обов’язкові лише у громадському транспорті (у тому числі на вокзалах та в аеропортах), при користуванні таксі та в магазинах першої необхідності (наприклад, супермаркетах, поштових відділеннях та аптеках).
  • діти до 6 років звільняються від цієї вимоги, діти віком від 6 до 13 років можуть носити звичайні маски, а маски FFP2 стають обов’язковими з 14 років.
  • маски FFP 2 не є обов’язковими в автобусах, екскурсійних човнах, на канатних дорогах та підйомниках.
  • правила поширюються на всі регіони, включаючи Відень

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Лінки на офіційні джерела:

  • austria.info – умови в’їзду на офіційному туристичному порталі Австрії
  • oesterreich.gv.at – умови в’їзду на сайті Уряду Австрії

Громадяни України, а також члени їхніх сімей, які виїхали з України, починаючи з 24 лютого 2022 року, через війну, розпочату росією проти України, мають право на тимчасовий захист в Австрії.

Федеральним міністерством внутрішніх справ Республіки Австрія підготовлено інформаційний довідник з відповідями на найбільш поширені запитання.

Більше інформації ви можете знайти на офіційній сторінці посольства України в Австрії. Також додаткову інформацію про перетин кордону Австрії можна дізнатись на tripadvisor.mfa.gov.ua.

Читайте також: