купити дешеві авіаквитки

Бельгія скасувала коронавірусні обмеження для в’їзду!

Скасування обмежень на в’їзд до Бельгії

Уряд Бельгії прийняв рішення скасувати коронавірусні обмеження для людей, що прибувають з усіх країн. Відповідна інформація розміщена на офіційному порталі info-coronavirus.be.

Для визначення умов в’їзду Бельгія застосовували поділ країн за кольорами. З 23 травня не застосовується жодних обмежень для в’їзду незалежно від кольору країни. Обмеження діють лише для людей, які прибувають з країн “дуже високого ризику”, але станом на зараз до цього переліку не належить жодна країна.

Для в’їзду в Бельгію не потрібно сертифікатів вакцинації чи тестів, також скасовано вимогу заповнення PLF форми та карантину.

Також в країні скасовано обов’язок носити маску в громадському транспорті та інших місцях. Однак вимога носіння масок залишається в силі для відвідання лікарень, стоматологів, фізіотерапевтів, психологів, логопедів, аптек, будинків престарілих, а також у місцях скупчення людей.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про знижки, акції та важливі новини!

Лінки на офіційні джерела:

  • info-coronavirus.be – офіційний сайт Бельгії з інформацією про Covid-19

Читайте також: