купити дешеві авіаквитки

Ізраїль скасує більшість ковідних обмежень, що діяли при в’їзді в країну!

Ізраїль значно послабить правила перетину кордону через COVID-19!

Уряд Ізраїлю з 21 травня скасовує обовʼязкове ПЛР-тестування та карантин для мандрівників, які подорожують в країну, це стосуватиметься громадян Ізраїлю та громадян інших країн.

Детальніше про нові умови, які набудуть чинності 21 травня

Починаючи з півночі між п’ятницею 20 травня 2022 року та суботою 21 травня 2022 року набувають чинності наступні правила:

  • не буде потреби пред’являти негативний результат тесту на коронавірус перед посадкою на рейс до Ізраїлю або з Ізраїлю, перед посадкою на круїз до Ізраїлю або з Ізраїлю, або перед прибуттям на наземний прикордонний пункт до Ізраїлю
  • не буде потреби пред’являти негативний результат перевірки на коронавірус перед посадкою на рейс, що вилітає з Ізраїлю. Ця директива відповідає вимогам Міністерства охорони здоров’я Ізраїлю. Вимоги судноплавної компанії також мають бути дотримані
  • ПЛР-тести при в’їзді до Ізраїлю через аеропорти, морські та наземні пункти будуть скасовані
  • більше не буде потреби у 24-годинному карантині після прибуття до Ізраїлю
  • буде скасовано необхідність носити маску для тих, хто прибуває до Ізраїлю (які мали розпочати карантин до отримання результатів ПЛР-тесту) в аеропортах, на морських та сухопутних прикордонних пунктах

Зверніть увагу:

  • необхідність носити маску під час міжнародного перельоту залишиться в силі
  • необхідність заповнювати декларацію в’їзду до Ізраїлю до посадки на авіарейс або морський круїз залишається чинною

До 21 травня іноземні туристи (Б/2), незалежно від того, мають вони візу чи ні повинні пройти тест на коронавірус перед вильотом до Ізраїлю або перед прибуттям на сухопутний прикордонний пункт

Можливі типи тестів:

  • ПЛР-тест проводиться за 72 години до польоту або перед перетином сухопутного кордону з Ізраїлем.
  • експрес-тест (антиген), виконаний фахівцями (не домашній тест) протягом 24 години до польоту або перед прибуттям на сухопутний прикордонний пункт до Ізраїлю.

До 21 травня всі хто прибуває в країну повинні пройти ПЛР-тест і розпочати карантин до отримання негативного результату тесту або на 24 години, залежно від того, що настане раніше.

З повним переліком умов для перетину Ізраїльського кордону ви можете ознайомитись на урядовому порталі країни або на інтерактивній карті МЗС України.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Нагадаємо, що з 9 січня іноземні громадяни які мали сертифікат про вакцинацію від COVID-19 або довідку про одужання могли в’їжджати в Ізраїль, якщо вони відповідали певним критеріям.

Читайте також: