купити дешеві авіаквитки

Грузія скасувала ковідні обмеження для вʼїзду в країну!

Подорожі в Грузію без ковід обмежень!

З 15 червня 2022 року уряд Грузії скасував ковід обмеження для в’їзду в країну, які діяли через епідемією коронавірусу. Тепер мандрівникам більше не потрібно надавати негативний ПЛР-тест або довідку про щеплення від коронавірусу під час перетину кордону Грузії.

До описаних змін діяло правило, згідно з яким, якщо в іноземця, який в’їжджає в країну, не було результатів тесту або сертифікату про вакцинацію, він був зобовʼязаний пробути п’ять днів на карантині.

Відповідна зміна була внесена до постанови уряду «Про правила ізоляції та карантину», прийнятої через пандемію коронавірусу.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Правила які діяли до змін

Громадянин, який подорожує з будь-якої країни, будь-яким маршрутом (повітряним, наземним і морем) може в’їхати до Грузії за таких умов:

Вакциновані подорожуючі мають представити:

  • документ, що підтверджує проведення повного курсу (дві дози, одна доза у випадку Johnson & Johnson) будь-якої вакцинації проти COVID-19

Невакциновані подорожуючі мають представити:

  • сертифікат негативного результату ПЛР-дослідження, зроблений протягом останніх 72 годин перед поїздкою до Грузії.
  • сертифікат про негативний результат ПЛР-дослідження має бути представлений грузинською, англійською або російською мовами.

Постанова уряду

Внесення змін до постанови Уряду Грузії від 23 травня 2020 року № 322 «Про затвердження Правил ізоляції та карантину»

1. Пункт 4 1 статті 11 викласти в такій редакції:

“4 1. Будь-яка особа, яка прибуває з-за кордону (незалежно від громадянства), при виїзді з будь-якої країни звільняється від обов’язку подати документ, що підтверджує повний курс вакцини проти ковід або негативний ПЛР-тест за останні 72 години до візиту та самоізоляції.”

Указ набрав чинності – 15 червня 2022 року

Читайте також:

Карта і перелік країн відкритих для українців

Будьте в курсі останніх новин та важливих повідомлень

Підписуйтеся на розсилку та оновлення у соціальних мережах:
facebook.com/lowcostavia
telegram.me/lowcostavia
instagram.com/lowcostavia
twitter.com/lowcostavia