купити дешеві авіаквитки

Кіпр та Боснія скасовують коронавірусні обмеження на в’їзд!

Кіпр та Боснія і Герцеговина скасують ковідні обмеження на в’їзд!

Відразу декілька країн скасовують коронавірусні обмеження, що діяли при перетині кордону. З 26 травня всі обмеження скасувала Боснія і Герцеговина, а з 1 червня скасує Кіпр.

Відповідні новини опубліковані на урядовому порталі Кіпру, пограничному порталі Боснії та Герцеговини.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Кіпр

Посилаючись на покращення епідеміологічної ситуації, Кабінет міністрів у п’ятницю 27 травня скасував вимоги пов’язані з коронавірусом для в’їзду. Нові правила набирають чинності вже з 1 червня 2022 року.

Згідно з рішенням, усі мандрівники, які прибувають до Республіки Кіпр, незалежно від країни їх походження, не повинні будуть пред’являти дійсний сертифікат про вакцинацію або одужання або негативний результат ПЛР або експрес-тесту на антиген.

у своїх заявах після закінчення засідання охарактеризував рішення, яким ми повертаємося до нормального режиму подорожей.

Міністр транспорту та зв’язку Янніс Карусос зазначив, що заповненість авіарейсів знаходиться на дуже високому рівні: пасажиропотік у травні становив 77 відсотків від відповідного періоду у передпандемічному 2019 році, в середньому 30 000 пасажирів на день. “Звичайно докладаються зусилля, щоб ще більше збільшити цей показник і заповненість рейсів”., – додав він.

Стосовно носіння масок, то відтепер діятимуть інструкції Міністерства охорони здоров’я Кіпру. Якщо міністерство визначить, що термінали аеропорту відносяться до категорії високого ризику, то маски доведеться носити.

Боснія та Герцеговина

Рада міністрів Боснії та Герцеговини прийняла рішення про скасування додаткових умов для в’їзду іноземців до БіГ, яке набрало чинності з 26 травня 2022 року.

Для іноземців, які в’їжджають на територію Боснії та Герцеговини більше не потрібно мати негативний ПЛР-тест або швидкий тест на антиген на вірус SARS-COV-2, довідку про вакцинацію або довідку видану лікарем, про те, що особа хворіла на COVID-19.

Німеччина

Повідомлення про скасування обмежень Німеччиною, що були опубліковані на dw.com виявилися помилковими! Зауважимо, що непорозуміння з правилами в’їзду в Німеччину виникають вже не вперше.

З 1 червня влада Німеччини скасовує ковідні обмеження для власних громадян та іноземців, які в’їжджають до Німеччини. Згідно з рішенням уряду, послаблення правил для в’їзду діятиме з 1 червня по 31 серпня, – повідомляє dw.com.

Отже з червня в Німеччині більше не вимагатимуть від мандрівників дотримуватись правила 3G (“перехворів”, “щеплений”, “протестований”) – не потрібно пред’являти сертифікат про вакцинацію, довідку про перенесений COVID-19 або негативний тест на коронавірус.

Раніше, відповідно до правила 3G, усі старші 12 років, повинні були мати при собі сертифікат про вакцинацію, довідку про перенесене захворювання COVID-19 або ж негативний тест на коронавірус, зроблений протягом останньої доби.

Читайте також: