купити дешеві авіаквитки

Німеччина скасувала всі ковідні обмеження на в’їзд!

Для в’їзду в Німеччину більше не потрібен доказ вакцинації чи одужання або тестування!

З суботи 11 червня 2022 року всі COVID-19 обмеження на в’їзд до Німеччини тимчасово скасовані. З цієї дати в’їзд до Німеччини знову дозволений для всіх цілей поїздок (включаючи туризм та подорожі). Також на кордоні більше не вимагають довідок про вакцинацію від коронавірусної інфекції, одужання або актуальних тестів.

Однак особам, які проживають у Китайській Народній Республіці, як і раніше потрібна важлива причина для в’їзду до Німеччини (це не стосується громадян Німеччини, які проживають у Китайській Народній Республіці).

Для в’їзду до Німеччини більше не потрібен доказ вакцинації, докази одужання чи тестування.

Лінки на оновлення правил на офіційних сайтах Німеччини:

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Рішення щодо скасування коронавірусних обмежень для громадян інших країн, які хочуть перетнути кордон Німеччини, ухвалений федеральним урядом – 25 травня. Згідно з рішенням відміна буде діяти до 31 серпня, але уряд країни не виключає, що з осені знову можуть відновитись обмеження, якщо ситуація з пандемії погіршиться.

Додатково

Квитки за ціною 9 євро

Парламент Німеччини затвердив програму, яка дозволить суттєво знизити вартість проїзду в країні протягом наступних трьох місяців.

В Німеччині запровадили квитки за ціною 9 євро на один календарний місяць, які будуть діяти протягом наступних трьох місяців починаючи з 1 червня і до 31 серпня 2022 року.

Детальніше про це можна дізнатись в нашій статті.

Перебування в ЄС понад 90 днів

Втікачам від війни в Україні, які перебувають в ЄС понад 90 днів, необхідний дозвіл на проживання в окремій країні. У Німеччині це правило було скасовано до 31 серпня, але зареєструватися варто заздалегідь, – йдеться у статті видання dw.com.

Нагадаємо, що з 2017 року громадяни України можуть подорожувати в ЄС без візи лише з наявності біометричного закордонного паспорта, але якщо мандрівнику необхідно перебувати в країні єврозони довший час, наприклад для навчання чи роботи то йому чи їй зазвичай потрібно було подавати заяву до посольства цієї країни в Україні та отримувати спеціальну візу.

Детальніше про це можна дізнатись в нашій статті.

Читайте також: