купити дешеві авіаквитки

Естонія та Єгипет скасували коронавірусні обмеження для в’їзду!

Відтепер для перетину кордону Естонії та Єгипту ковідні обмеження не діють!

Ще дві країни зняли ковід обмеження на перетин власних кордонів – Естонія та Єгипту.

Естонія 🇪🇪

Уряд Естонії скасував розпорядження, згідно з яким громадяни третіх країн перед прибуттям в Естонію повинні надати COVID-сертифікат тобто довідку про вакцинацію, одужання або негативний тест на коронавірус.

В уряді також зазначили, що 1 липня закінчується термін дії наказу про карантин COVID. За даними Департаменту охорони здоров’я, наразі малоймовірно, що існує така значна кількість інфікованих громадян третіх країн, щоб це вплинуло на епідеміологічну ситуацію в Естонії.

В Естонії ризик передачі коронавірусу знизився до зеленого або низького рівня з точки зору середньої 7-денної госпіталізації. Наказ набрав чинності на наступний день після його опублікування в Riigi Teataja .

Захворюваність на COVID-19 має тенденцію до зниження у всьому світі. З 27 держав-членів Європейського Союзу 18 зняли обмеження на вʼїзд у зв’язку з ковідом.

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Єгипет 🇪🇬

16 червня прем’єр-міністр д-р Мостафа Мадбулі очолив засідання комітету в штаб-квартирі уряду в новій адміністративній столиці та взяв участь у засіданні.

Посол Надер Саад – офіційний речник Голови Ради міністрів Єгипту, заявив, що під час засідання Кабміну Єгипту було прийнято рішення зняти всі антиковідні обмеження накладені на в’їзд  в країну для єгиптян або іноземців.

Читайте також: