купити дешеві авіаквитки

Франція та Нова Зеландія зняли ковідні обмеження для вʼїзду!

Скасування ковідних обмежень на вʼїзд у Францію та Нову Зеландію!

З 1 серпня у Франції скасовують останні коронавірусні обмеження та припиняють дію надзвичайного стану.

Кордони Нової Зеландії відкриті для відвідувачів з усього світу з понеділка (1 серпня).

Підпишіться на сторінку Lowcostavia у facebook та канал telegram.me/lowcostavia, щоб отримувати сповіщення про важливі новини.

Франція

26 липня 2022 року парламент Франції ухвалив законопроєкт про припинення дії надзвичайного стану, що був оголошений для боротьби з пандемією Covid-19.

Отже з 1 серпня 2022 року правила, які раніше діяли для мандрівників до Франції, більше не застосовуються:

  • мандрівникам більше не потрібно виконувати будь-які формальності перед прибуттям до Франції, пред’явлення «санітарної перепустки» більше не вимагається, незалежно від країни прибуття
  • додаткові докази подорожі («вагома причина») не вимагаються;
  • мандрівники більше не повинні заповнювати заяву про відсутність симптомів чи зобов’язання пройти антигенний тест після прибуття.

Водночас уряд залишає за собою право повернути деякі обмеження при перетині кордону, якщо ситуація із захворюваністю на COVID-19 знову погіршиться. Зокрема, йдеться про можливість повторного введення вимоги наявності сертифікатів вакцинації або негативного результату тесту на коронавірус.

Повернення обмежень можливе при появі нового небезпечного штаму коронавіруса, заходи можуть бути введені в дію указом терміном не більше двох місяців.

Лінки на офіційні джерела

Нова Зеландія

Міжнародний кордон Нової Зеландії відкрився для всіх відвідувачів, у тому числі з країн, які не мають візових обмежень з 23:59 31 липня 2022 року.

Країна вперше відкрила кордони з початку пандемії у березні 2020 року.

За повідомленням урядовців Нової Зеландії у всьому світі є високий попит на відвідування країни. 58% австралійців, які хотіли б відвідати Нову Зеландію, хотіли б приїхати протягом шести місяців після відкриття кордонів. Серед американців цей показник ще вищий – 77%.

Також відкривається морський кордон для круїзних суден, спеціалізованих суден та рекреаційних суден, таких як океанські яхти. Ці зміни у прикордонному режимі означають поновлення видачі основних категорій віз, включаючи студентські та гостьові.

Читайте також: